Olen arkikelloa vailla. Olisiko tällainen kello hyvä? Ainakin tämä Certina on paristokäyttöinen, joka plussaa. Mitä muuta suosittelisitte arkikelloksi?
https://www.laatukellot.fi/certina-ds-multi-8-ds-multi-8-musta-teras-o42-mm-p-17373.html
Certina DS
Anonyymi-ap
4
282
Vastaukset
- Anonyymi
Tilaamalla kellon Laatukellosta, olet kelloa vailla tilauksen jälkeenkin
- Anonyymi
Rolex on loistava arkikello.
- Anonyymi
Osta kunnon kello äläkä tuollaista patteripaskaa.
- Anonyymi
Itse haen käyttökelloa, jonka vaatimukset tämä Certina täyttää. Toimitustapa kyllä vielä mietityttää, jos toimitustavoissa on ongelmia. Pitäisikö lähteä hakemaan kotimaisilta toimittajilta kelloa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233061Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122149Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.692000Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001843Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761583Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥401356Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141292Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001275- 1111085
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151066