Oletteko koskaan koettaneet rajua rakastelua sykemittarin kanssa?
Siis joo, ei sananmukaisesti, vaan tiedätte kyllä mitä tarkoitan.
Paljon oli maksimi syke, suorituksen kesto ja kauanko pysyi optimialueella? Entäs poltetut kalorit?
Vedin tänään parit treenit sykemittarilla. Toinen oli tuota mainityua lajia ja toinen rankapinolla kirveen kanssa. Arvatkaa kumpi on kovempi laji?
-keinovaginamies-
Siis joo, ei sananmukaisesti, vaan tiedätte kyllä mitä tarkoitan.
Paljon oli maksimi syke, suorituksen kesto ja kauanko pysyi optimialueella? Entäs poltetut kalorit?
Vedin tänään parit treenit sykemittarilla. Toinen oli tuota mainityua lajia ja toinen rankapinolla kirveen kanssa. Arvatkaa kumpi on kovempi laji?
-keinovaginamies-
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä ihan normi seksi siihen riitti 🥵 nyt on turpeet paikat ja reikä märkä
Oot hauska…
Kyllä tässä jo ajateltiin sitä sananmukaista.. mietin jo mielessäni mitä päätä hieron ja minne. Mietin myös samalla saiskos niistä rannevöistä kivan napakoita iskuja sisäreisille🤔😋
Hymm.. voi kun tietäsin sun tyylin noihin lajeihin.. olis jotenkin helpompi arvella. Dipataanko takaapäin menemään vai pistetäänkö emäntä töihin. Rankapinolla oot kumminkin katkonut vaan oksia.. eli vastaukseni on A.🥳🥳🥳
Voi sua muru, jos leikkiin ryhdytään niin mennään tietysti kielikurssin ja dipin kautta teksasiin ja sitten lusikoidaan ja aivan varmasti niin kvm:llä niinkuin mullakin rankakasa nostaa sykettä vähemmän, sen verran on puita pilkottu....ja fiskarsilla, nössöt käyttää halkojaa!!
💋
Tietoiskuna kerron sinulle, että ranka on valmiiksi oksista karsittua ja muutaman metrin mittaan pätkittyä runkopuuta. Tässä reenissä kyseessä oli halkaisijaltaan lähemmäs puolimetrinen kuusi.
No, selvä hommahan se on, että kun mies heiluu isolla manuaalikalulla tuollaisten kuusipöllien kanssa kolme varttia melko täysillä, niin kyllä siinä saavutetaan ihan eri sfäärit kuin naisen kanssa ;))
-keinovaginamies-
Verenpaineet vois mitata, just kun...
Vilma
Tuossahan se on ranteessa. Askeltavoite tulee ainakin täyteen heti ensi hetkissä niinä päivinä kun toden teolla pääsee rakkaudessa vauhtiin.
t. itserakas
Voisi sanoa ihan suoraan iästä ja liikunnan raskaudesta huolimatta. Mitä vähemmän nousee leposykkeestä; sitä paremmassa kunnossa on. Tietenkin jo herätessä väsyneenä syke nousee tavanomaista enemmän sinä päivänä.