Monikulttuurisuus tuhoaa kuntosalikulttuurin.

https://pt-media.org/2025/04/01/monikulttuurisuus-tuhoaa-kuntosalikulttuurin-2/
Tämä on totta. Olen jo monen kuullut kertovan, että he eivät mene samalle kuntosalille. jossa käy maahanmuuttajia. Sama koskee uimahalleja.
9119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

UimaAllah ja kuntosAli . Noi on tyhmiä ja pitää lähettää täältä pois.

Äänestä
  • Ai ai pikku persu. Jo montakymmentä vuotta sitten on erottuu kielletty kaikkialla.

    Äänestä

Missä muslimi, siellä lika, kaaos ja oksennus.

Äänestä

Kannattaa perustaa kuntosaleja vain kristityille.

Äänestä
  • paljonko nousee krusifiksistä 🤣

    Äänestä

He ovat sitten typeriä. Menkää persut kävelylle.

Äänestä
  • kävely on ilmaista 🙂

    Äänestä

  • Persut voivat perustaa omat valtakunnan salit vain persuille.

    Äänestä

ja mitä vetävät muassaan - kaikesta lähtien

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://pt-media.org/2025/04/01/monikulttuurisuus-tuhoaa-kuntosalikulttuurin-2/
Tämä on totta. Olen jo monen kuullut kertovan, että he eivät mene samalle kuntosalille. jossa käy maahanmuuttajia. Sama koskee uimahalleja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu