Nainen on ensimmäistä kertaa miehen luona treffeillä miehen vanhempien saaressa saunassa miehen kanssa ja ämpärissä on jääpaloja ja pommakkia saunajuomana, jonka mies kantaa saunaan.
Mies on lämmittänyt puukiukan hekuvan kuumaksi ja nainen avaa saunan oven ja mies huomauttaa, täällä ollaan sitten aatamina ja eevana, että vaatteet pois.
Mies esittelee naiselle isoisän valmistaman jalkapohjien kuorinta laitteen, joka on tehty vanhasta hiomakoneesta eli smirgelistä ja sillä löylyssä pehmenneet jalkapohjien iho on helppo hio pois.
Ollaan saunottu puoli tuntia ja sitten kuuluu oven takaa koputusta.
Jahas, toteaa mies, vanhempani ovat saapuneet.
Mies toteaa naiselle, että me sitten jatkossa saunomme vanhempieni kanssa ja sinäkin voit tuoda vannhempasi saunomaan, mitäs nainen siihen sanot??
Sauna treffit
9
587
Vastaukset 9
- Anonyymi
Sanon että vanhempani eivät enää sauno, koska ovat Taivaan isän luona ja lisään, että sauno sinä vanhempiesi kanssa, jos haluat ja jos noin teet, minä saunon yksin.
- Anonyymi
Saunon yksinäni, eli ei tule treffejä.
- Anonyymi
Olen sanonut miehen kanssa mutta bikinit päällä aluksi ja varmistan kyllä ettei miehen vanhemmat ilmesty paikalle. Jo neljänsien treffien jälkeen saunoimme alasti minun aloitteesta, mies oli herrasmies eikä yrittänyt seksiä saada heti kun näki minut alasti.
- Anonyymi
Eipä mua taaskaan hämännyt saunaan tunkevat vanhemmat vaan tuo smirgel.
Tuskin sen jäljiltä on kovettumia, sieniä, jos jalkapohjiakaan.
Vilma
Kaikkea keksitkin...
Lauantai on monen saunapäivä ja smirgelistä lähtee korvia viiltävä ääni, pahempi kuin Black Sabbathista. Tuota ei kohdallani edes tapahtuisi, koska en ikinä menisi kenenkään kanssa ensitreffeille johonkin saareen, jossa ei ole muita ihmisiä mailla halmeilla. Enkä myöskään saunaan. Alasti tai ei.
- Anonyymi
Minun piti tavata ensimmäisen kerran mies livenä treffipalstaviestittelyn lomassa. Hän kertoi että mennään hänen luonaan saunaan jonka jälkeen hän laittaa ruoan ja tekee muutamat drinkit. Sanoin etten tule saunaan ensitreffeillä. Hän siihen sitten että jo vähän ajattelinkin ettemme sovi toisillemme. Se jäi siihen. Vieläkin roikkuu samalla palstalla kuten minäkin.
- Anonyymi
En kyllä ventovieraan kanssa saunoisi, tutunkin kohdalla poistuisin jos vanhempansa kutsuisi intiimiin hetkeemme! 😤
- Anonyymi
Ei kai se haittaa vaikka vanhemmat saunaan tulisivat, kun saunassa ei ole valoja.
Ei siellä näe ketä sauanssa on, vaikka olis koko suku, lauteet vaan narisisi.
- Anonyymi
Naisen leskeksi jäänyt isä sitten saapuukin saunomaan. Mutta hänellä on 25-senttinen megakalu. Miehen äiti kiljaisee hämmästyksestä, hänen silmänsä on pudota päästä, ennen pyörtymistä. Miehen mikropilinen isä kiroaa kuuluvasti ja ilmoittaa happamana lähtevänsä kalaan ja alkaa pukemaan vaatteita takaisin ylleen. Koska mikropilisyys tapaa olla perinnöllistä, on mieskin lähdössä isänsä seuraksi kalaan. Nainen sanoo laittavansa ruokaa kalastajille, ja naisen isä jää yksin elvyttämään miehen äitiä.
Illalla sitten miehen äiti on ruokapöydässä punaposkisena ja onnesta maireana, ettei häntä ole koskaan nähty yhtä onnellisena. Miehen isä on edelleen happana, ja on pöydässä passiivisaggressiivisen ilkeä. Tämä ei kuitenkaan näytä vaikuttavan miehen äidin, joka on iloinen kuin uudestisyntynyt.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Gallup: Kansalaiset eivät usko velkajarruun
Puolet suomalaisista ei usko velkajarrun vaatimien sopeutusten toteutuvan, kertoo Iro Researchin kyselytutkimus. Kokoom1401409- 2641317
- 641088
- 681044
Martsusta tuli leuhka
Ja ylimielinen. Hän ei nosta persettäkään ilmaseksi . Luulempa et nämä ei tee hyvää hyvinvointivalmennuksille.... Nannal251930Kuisla Group Oy jättänyt yrityssaneeraushakemuksen
Samalla yrityssaneeraukseen on hakeutunut Kuisla henkilökohtaisesti ja Seinäjoen Motelli Oy, joka omistaa Sorsanpesän ki43891Hei rakkaani.
Kohtaaminen lähestyy. Miten teemme sen? Kumpi ottaa yhteyttä vai törmäämmekö jossain sattumalta? Tuleva vaimosi70825Ethän voinut nainen tietää, että rikot rikotun
Omaa elämää taas mietin aamuyön tunteina. En vieläkään löytänyt muistin sokkeloista ainuttakaan onnen hetkeä. Kaipuu on72802Uskallanko laittaa sulle viestiä?
Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S58760- 42756
- 67733
Mies joka on oikeasti kiinnostunut
Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää125706- 28690
- 88643
Kiulu myynnissä!
Kiulu hakee taas uutta yrittäjää. https://www.yritysporssi.fi/etela-pohjanmaa-lansi-suomi-finland/myytavat/yritykset/ma26628Tulisiko naisille asettaa korkeammat eläkemaksut
Tämä tuli mieleeni kun luin aamun lööppejä. Japanissa alkaa olla "uutta nuorisoa" ihan urakalla, ikä alkaa sadan jälkeen187544Et pysty peittämään minulta
Sinä olet hyvä peittämään asioita niin halutessasi. Pystyt pitkiäkin aikoja salaamaan juttuja. Juuri mietin tuossa, olet47534- 24534
Mitä oikein tapahtui? Maajussi-Jetta sai tylyt pakit - Sulhoehdokas selittää: "Ei lentänyt kipinät"
Maajussille morsian -sarjassa etsitään rakkautta ja rinnalle kumppania. Yksi maajusseista on Jetta - liikunnallinen ja13534- 40507