Ihmiset on aivan pihalla laihduttamisesta

Anonyymi-ap

Ihmisillä ei näköjään ole minkäänlaista käsitystä miten pitäisi syödä laihdutuksen aikana näiden mitä syön päivässä laihduttaessa fideofilmejen mukaan.

Toimiva ohjelma on sellainen että ravinto tulee täysin luonnollisista lähteistä,eikä mistään pitkälle prosessoiduista tuotteista,yhdessä tuotteessa saattaa olla jopa 20 eri lisäainetta.

5

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tässä yksi jojolaihduttaja.Mitä laihduttaja syö päivässä 😂😂 tietääkö täällä kukaan virheet 🤔
      Liikkuvalla ylipainoisella ihmisellä vuodelepopotilaan laihdutuskalorit 1400 päivässä.
      Tuon painoisella ja tämänkin verran liikkuvalla ne pitää olla vähintään 2500 kal päivässä.

      https://vm.tiktok.com/ZNdFwaRvp/

      • Anonyymi

      • Anonyymi

        Laihdutuksesta en tiedä mitään, koska ollen aina ollut saman kokoinen .juon aamulla ensin pari kuppia kahvia , sen jälkeen parin tunnin päästä kaura puuron omena soseen kanssa . Keskipäivällä sitten kaksi paahtoleipää juuston kanssa ja iso kuppi teetän, neljän ja viiden viillä päivällinen , sen jälkeen ei mitään joskus iltakahvi
        Annokset joka syömisellä saman kokoiset päivästä päivään.
        Niin olen tehnyt koko elämäni ajan eikä liikakiloja ole tullut .
        Tottakai keho menee epätasapainoon jos vaihtelee kaiken mailman diettejä yhtämittaa .
        Suklaalevyn saatan kyllä aina joskus ostaa mutta en usein. En edes tiedä miten paljon painan koska en ole katsonut vaakaan vuosi kausiin , .
        Monesti ottaa kolme kuukautta näillä laihduttajilla ennenkö keho on totutellut uuteen dietti ohjelmaan . Silloin on laihduttaja taas vaihtanut uuteen dieettiin , siksi eivät laihdu .
        Sitten on tietysti ravinnolla suuri osuus asiaan, siis mitä syö ,kun katsoo vanhoja valokuvia 50 ja 60 luvulta niin aina naiset ovat hoikkia silloin .


    • Anonyymi

      No siinä sitten laihduttelemaan oikealla tavalla . Itse en ole koskaan laihduttanut enkä laihduta , en tiedä edes miten paljon painan vaaan jos pitkisten ; numero on 34 36; niin luulen ettei tarvitsekaan laihutella. Miksi toiillamon aina se laihduttaminen tapeetiiaå. ,åmoni työkaberikin oli milloin milläkin laihdutus kuurilla siis yli 20 vuotta , silloin tulisi ehkä ajatella miksi laihduttaa kun mikään ei toimi

      • Anonyymi

        ”,åmoni työkaberi” onko sama kuin vaimoni työkaveri? Se se voisi selittää miksi toiiillamo on aina se laihduttaminen taoeettaå.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      69
      8819
    2. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      308
      6633
    3. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      99
      5927
    4. Mitä juuri sinulle kuuluu?

      Tänään? Rehellisesti.
      Ikävä
      152
      3830
    5. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      29
      3221
    6. Maahanmuuton vastustajat ovat vajakkeja

      Jokainen täysijärkinen suomalainen tietää, että Suomi ei pärjää ilman ulkomaalaisvahvistuksia.
      Maahanmuutto
      62
      3129
    7. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      155
      1987
    8. On asioita joita kadun

      Yksi niistä on eräs J mies. Olen vasta hiljattain tajunnut. Kuinka väärin tein. Tulit sydän tarjottimella.. mutta tässä
      Ikävä
      17
      1786
    9. Toivoisitko että hän löytäisi jonkun muun?

      Joka voi antaa mihin et kyennyt?
      Ikävä
      32
      1468
    10. Mitä sä pelkäät?

      Että paljastan sut ja touhusi? Elät jotain ihan omaa fantasiaasi ja ainoa virhees oli sekoittaa mut näihin sairaisiin le
      Tunteet
      19
      1236
    Aihe