Onko 60v plus jätekamaa

Anonyymi-ap

Voiko 6 kymppinen löytää rakkautta
Ihmettelee tässä yksi sen ikäinen nainen

11

305

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä sä löydät, ole ahkera älä liian kriittinen.

    • Anonyymi

      Miksei vois.

    • Anonyymi

      Lauleletko vielä kuten eräs: Oon 60-kymppinen… tuo on yhtä suuri fraasi kuin maininta; insinööri hautakivessä.

    • Anonyymi

      Vanha lum ppu

      • Anonyymi

        Entä nelikymppinen onko wanha? Voi sinnuu


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Entä nelikymppinen onko wanha? Voi sinnuu

        Jos ei 40 ole miestä niin voj voi. Et taida vaan kelpaa kellekkäää


    • Anonyymi

      Tottakai voi, mutta vaatii paljon tuuria. Hyvät miehet ovat suhteissa ja osa alkaa jo kuukahtaa. Mutta etsi iloa elämään muista asioista: ystävät, lapset ym.

    • Anonyymi

      Miksei voisi? Ei rakastuminen, rakastaminen, seurustelu tmv. ole todellakaan iästä kiinni vaan tämäkin asenteesta ja ajatusmaailmasta.

      6-kymppinen elää vielä hyvinkin elämänsä kevättä, joten siitä vain ja haku päälle :)

    • Anonyymi

      Voi. Ihan samalla tavalla kuin 20v. Itse en ole kokenut tuossa mitään eroa.

      T. N 57

    • Anonyymi

      Eihän 60v ole vanha tänä päivänä! Sinulla on reippaasti yli 20 vuotta tehdä elämästäsi niin mielenkiintoinen kuin haluat!
      Hanki lisää harrastuksia, ei välttämäätä edes kalliita sellaisia, mene tapaamaan muita ihmisiä, osallistu tapahtumiin, vaikka et aina haluaisikaan, vain mene mukaan.

      Tärkeintä on tavata erilaisia ihmisiä, se auttaa sinua löytämään ja valitsemaan juuri sinulle sopivan ystävän johon voisit vaikka rakastua.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      65
      4444
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      98
      3697
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      108
      3331
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      21
      1896
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      68
      1883
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1129
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      88
      861
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      821
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      105
      817
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      23
      774
    Aihe