Ei kuulu tänne mutta vinkkinä ja ilosanomana jaan kokemuksen eteenpäin. Jos kynnet ja hiukset ei kas a niin tehkää mehua marjoisra ja juokaa raakana ahottina lasillinen päivittäin.
Itse tein jämämarjoista pakastinta sulattaessa eli maijaan laitoin puolukkaa,viinimarjoja ( näitä olikin eniten) aroniaa,hiemqn oli lakkaa ja mustikkaa.
Noita siis sattu olemaan.
Oon juinut nyt kuukauden ja kynnet alkaneet kascamaan kohisten kivina vahvoina.
Sanoin hiukset. Olleet aina ohuehko hiuspehko niin nyt ihan erillaiset ja kasvaa pituuttaki . Ero on oikeastaan valtava entiseen.
Ei enää latkeile ja laatu aekä määrä poikkeaa entisestä suuresti.
Jotka körsitte huonoista hiuksista
Anonyymi-ap
1
175
Vastaukset
- Anonyymi
Mielenkiintoista. Pitää kokeilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61093