Yöllä jotkut

Vaan on aktiivisia…
5243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

LOL. Mä meen nukkuu koska täällä ei saa kertoa katsovansa telkkaa

Äänestä

Viritellevät katsoa muille ajatuksia valmiina pakettina päivänvaloon

Äänestä

Koita kake jaksaa nyt kun palsta jökittää

Äänestä

Yökukkujat elävät lyhemmän elämän. Rasittaa elimistöä.

Äänestä

Ollu yleensä aina sillon saa rauhassa tehdä ei ole turhia häiriötekijöitä ainoa vaan et raksatöitä pitää osata tehdä hiljaa muutoi saattaa asiakas herätä ja olla jopa vihanen tiedä ai kui herkkä unosia toiset on siksi toisekseen nykyään pitäs pystyä päivälläkin tekeen töitä niin ettei siittä tule ääntä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaan on aktiivisia…

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu