Miitä antaisit Trumpille lahjaksi

hänen merkkipävänää tmv..?
11115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ukrainan läntiset osat?

Äänestä
  • Suomen metsät ja malmit

    Äänestä

  • Persut

    Äänestä

My Dolly- nuken

Äänestä

Viimeinen voitelu?

Äänestä

Marsalkan sauvan.

Äänestä
  • Käteen vai jonnekin muualle?

    Äänestä

Totuuden.

Äänestä

Koko Ukrainan, Panaman kanavan ja Grönlannin.

Äänestä
  • Lähetteen höppänöiden hoitolaitokseen.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Lähetteen höppänöiden hoitolaitokseen.

    sähän oot jo siellä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

hänen merkkipävänää tmv..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu