Luvataan ilmaiset ämpärit, niin varmasti kitupiikit sähkötoopet tulee!
Miten järjestetään sähköautojen kokoontumisajot?
11
89
Vastaukset
- Anonyymi
Kirpputorien asiakkaista 99% on sähköautoilijoita.
- Anonyymi
Älä nyt viitsi nolata bensan ja dieselin polttajia.
- Anonyymi
Teslat vilkuttaa valoja samaan tahtiin, kun musk painaa nappia ameeriikas.
- Anonyymi
Teslan valot ovat muutenkin oikosulussa. Talvisin Teslan umpioihin kertynyt vesi jäätyy ja halkaisee umpion.
- Anonyymi
Kiihdytys kisat Alastarolla, saa myös sähkö autoilijat liikkeelle.
- Anonyymi
Ei saa, ei vatkaimella pääse Alastarolle asti. Sitä paitsi pitää säästää.
- Anonyymi
Avaus ja kaikki ns kommentit Pietarin trollitehtaalta ! ! Äläpä kommentoi ! !
- Anonyymi
Olipa surkea provo, taas kerran.
On se kova elämä jos se pyörii muiden autoilun ja sähköautoilun vastustamisen ja kateuden piirissä.
Hanki harrastus, niin elämänlaatusi paranee, taatusti!- Anonyymi
Miksi sinä olet noin kateellinen meille, joilla on vara ajaa hienoilla polttomoottoriautoilla, eikä tarvitse laskea mitään kulutuksia ja toitottaa niitä aamusta iltaan. Hankkisit jonkin harrastuksen. Ai niin, harrastukset maksavat.
- Anonyymi
Autojen kokoontumisajot ovat historic, harrastus ja vastaavien juttuja ja tietenkin näiden jälkeenjääneiden takatukkien jotka tykkäävät kännätä, kaasutella ja leikkiä nuoruutta joka jäi taakse jo kauan sitten. Tietenkin on sitten näitä mopo Jonneja.
Me aikuiset autoilijat emme juurikaan arvosta tuollaisia tapahtumia ja harrastuksemme ovat järkeviä ja terveitä.- Anonyymi
Voi tuota vähä-älyisen sähköautoilijan kateuden määrää. Harmittaahan se, kun joillain on vara harrastaa. Ja autot maksavat usein vähintään kaksi kertaa enemmän, kuin "oma" sähköauto, josta on velkaa enemmän jäljellä, kuin on auton arvo.
Ja tapahtumissa on ihmisiä vauvasta vaariin, raksamiehestä tohtoriin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552685
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322295- 792168
- 951976
- 361803
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301360Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329