Minä ainakin haluaisin. Mietippä, kerran vuodessa saanti olisi varmaa ja lopun aikaa vain hengailisi ja söisi.
>simiti<
Sinkkumies! Haluaisitko olla urospuolinen villieläin?
8
147
Vastaukset
- Anonyymi
Etkö sitten ole?
- Anonyymi
No toki toki. 🤣👌
>simiti<
- Anonyymi
Miten niin varmaa? Aina on joku toinen suurempi uros, joka valtaa soidin alueen ja valtaa yksin itselleen koko haaremin. Loput urokset taistelevat jämistä aivan kuten ihmisilläkin.
Jäätyäsi jälleen kerran ilman ja riehuttuasi hullu metsona ohiajavia autoja humputtaen, haluaisit vain hengailla ja syödä, mutta ympäröivät sudet olisivat sitä mieltä, että sinä olet se menu, jonka äärellä voisi viettää ihanan perheaterian.- Anonyymi
Ei nyt anneta todellisuuden murskata mielikuvia.
>simiti<
- Anonyymi
Ennen laakasua kävisit kiehnäämässä metsässä puuta vasten, että täiden, kirppujen ja muiden syöpäläisten kutka hellittäisi, otso.
Karhuilla taitaa kestää nuo lemmenleikit hieman pidempään, kunnes tiet erkanevat ja emo joutuu suojelemaan pentujaan ja siten itseään muilta uroksilla.
En kehuis urosotsojen elämää.
Seistä kylmävetisessä koskessa ja odottaa, että lohi hyppää suuhun.
Helpompaa hakea marketin tiskiltä.
Me emot pääsemme päiväkotien myötä jakamaan hoivapaineitamme.
Vilma- Anonyymi
Tuo oli kyllä hauska mielikuva, että oikein lohi hyppää suuhun. Itse joutuu käyttämään kaikenmaailman virveleitä ja onkia.
Vähän vetelämmät käyttää katiskaa ja verkkoja. Sitäpaitsi mun lähikaupassa ei myydä enää kuin purkkikalaa ja kalapuikkoja.
Jos ei itse kalasta, niin pitää mennä kalasatamaan ostamaan suoraan kalastajalta. Isoissakin marketeissa myydään vain valmiiksi pilkottuja ja pahimmillaan maustettuja kaloja. Ties kuinka vanhoja nrkin ovat ja tosi kalliita.
>simiti<
- Anonyymi
Oliko se Pasilassa se heitto heitä minut seinään sinä ihana villisonni?
Jos rukoilijasirkka määritellään villieläimeksi niin sitten. Kerran treffeille ja se olisi sitten siinä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271914
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001660Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561266Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?531145Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M31988Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51893Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47886Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44852Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37820Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56798