Hermo alkaa mennä kun vaimo jakaa itseään pyöräkellarissa. Naapurusto jo tietää ja lenkkisaunassa koko lauteilla saunova porukka morjestaa napalankona kun tulen löylyhuoneeseen. Jotain tautejakin ilmeisesti on kun vaimo oli googletellut tippuria ja hivin hoito-ohjeita. Ei lopeta vaikka pyydän vaan nauraaa ivallisesti ja kehoittaa minua tyydyttämään itseni homopornokuvaa katsellen. Eroko tässä on edessä?
Vaimo levittelee jalkojaan pyöräkellarissa
Anonyymi-ap
8732
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Juu, on edesvastuutonta päästää pyöräkellariin vieraita, sillä kalliit sähköpyörät lähtee helposti vieraiden mukaan. Sano muijallesi että nyt luukut kiinni, ja paikat lukkoon ihan välittömästi!
Onhan tota jyystöö ja hiljasta hiippailua pitkin rappua jo pitkään seurattu. Kaikki muut tietää paitsi se matusalem mies itse.
Eihän tuossa eroon ole mitään tarvetta. Ja niitä homopornovideoita saat ladattua netistä ilmaiseksi, ei sekään ole ongelma. Ota vaan ihan rauhallisesti niinkun tähänkin asti.
Turhaan stressaat asian kanssa, pääasia on, että olet tietoinen tilanteesta, jos tapahtuu jotain ennalta arvaamatta niin tiedät toimia vaimoasi tukien ja auttaen. Hän on pelikentällä, jossa voi sattua ja tapahtua kaikenlaista ja silloin elää vähän kuin vaaran vyöhykkeellä naisena kuin James Bond? Sinä olet hän, joka turvaa tarvittaessa hänen selustaansa.
Ehkä haluaa toimillaan aktivoida miehiä pyöräilemään, sehän on tunnetusti hyvä liikuntamuoto.
Osta sille naisten satula.
Ai joku hieromasauva pyörän putkessa???
Entä jos joku sotaveteraani vahingossa istuu tälläiseen ruokottomaan analsauvasatulaan??😰😰😰