Hermo alkaa mennä kun vaimo jakaa itseään pyöräkellarissa. Naapurusto jo tietää ja lenkkisaunassa koko lauteilla saunova porukka morjestaa napalankona kun tulen löylyhuoneeseen. Jotain tautejakin ilmeisesti on kun vaimo oli googletellut tippuria ja hivin hoito-ohjeita. Ei lopeta vaikka pyydän vaan nauraaa ivallisesti ja kehoittaa minua tyydyttämään itseni homopornokuvaa katsellen. Eroko tässä on edessä?
Vaimo levittelee jalkojaan pyöräkellarissa
8
588
Vastaukset
- Anonyymi
Juu, on edesvastuutonta päästää pyöräkellariin vieraita, sillä kalliit sähköpyörät lähtee helposti vieraiden mukaan. Sano muijallesi että nyt luukut kiinni, ja paikat lukkoon ihan välittömästi!
- Anonyymi
Onhan tota jyystöö ja hiljasta hiippailua pitkin rappua jo pitkään seurattu. Kaikki muut tietää paitsi se matusalem mies itse.
- Anonyymi
Eihän tuossa eroon ole mitään tarvetta. Ja niitä homopornovideoita saat ladattua netistä ilmaiseksi, ei sekään ole ongelma. Ota vaan ihan rauhallisesti niinkun tähänkin asti.
- Anonyymi
Turhaan stressaat asian kanssa, pääasia on, että olet tietoinen tilanteesta, jos tapahtuu jotain ennalta arvaamatta niin tiedät toimia vaimoasi tukien ja auttaen. Hän on pelikentällä, jossa voi sattua ja tapahtua kaikenlaista ja silloin elää vähän kuin vaaran vyöhykkeellä naisena kuin James Bond? Sinä olet hän, joka turvaa tarvittaessa hänen selustaansa.
- Anonyymi
Ehkä haluaa toimillaan aktivoida miehiä pyöräilemään, sehän on tunnetusti hyvä liikuntamuoto.
- Anonyymi
Osta sille naisten satula.
- Anonyymi
Ai joku hieromasauva pyörän putkessa???
- Anonyymi00009
Anonyymi kirjoitti:
Ai joku hieromasauva pyörän putkessa???
Entä jos joku sotaveteraani vahingossa istuu tälläiseen ruokottomaan analsauvasatulaan??😰😰😰
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1294845Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa163514Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1583327Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss302772Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu882523Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181833Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo101452Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1351368Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky61354Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut111267