Anteeksi kun ökyilin. Lisäsin siihen äsken Grandiosan BBQ kanapizzan.
Olen pahoillani ja lupaan sen jälkeen syödä loppuvuoden pelkkää kaurapuuroa halvimmalla margariininokareella.
>simiti<
Huomenna tulee ruokatilaus
7
135
Vastaukset
Minä taas köyhäilin tänään, kun söin Atrian mikropitsan (Kinkku-ananas). =D =D
- Anonyymi
Atrian mikropitsa on yhtä hyvää kuumana ja kylmänä. Ei siis ollenkaan huono vaihtoehto.
>simiti< Anonyymi kirjoitti:
Atrian mikropitsa on yhtä hyvää kuumana ja kylmänä. Ei siis ollenkaan huono vaihtoehto.
>simiti<Saarioisen mikropitsat ovat vähän parempia. Atrian pitsoista saa välillä hakemalla hakea missä ne päällysteet on, varsinkin ananas.
- Anonyymi
Norppa83 kirjoitti:
Saarioisen mikropitsat ovat vähän parempia. Atrian pitsoista saa välillä hakemalla hakea missä ne päällysteet on, varsinkin ananas.
Kyllä ne siellä jossakin on. Ehkä. 🤔
>simiti< - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Atrian mikropitsa on yhtä hyvää kuumana ja kylmänä. Ei siis ollenkaan huono vaihtoehto.
>simiti<Ei vaan mene alas ilman ketsuppia ja sinappia nämä roiskeläpät.
Omatekoiseen pizzaan ei ketsuppia ja sinappia edes tarvi, menee maku pilalle, jos
omatekoiseen pizzaan sellaisia lisäisi. Anonyymi kirjoitti:
Ei vaan mene alas ilman ketsuppia ja sinappia nämä roiskeläpät.
Omatekoiseen pizzaan ei ketsuppia ja sinappia edes tarvi, menee maku pilalle, jos
omatekoiseen pizzaan sellaisia lisäisi.Yhtenä päivänä ostin Saarioisten juusto-tomaattipitsan (mikropitsa). Ei olis kannattanu. Oli kuin pelkkää pohjaa olis syönny. Ihmettelin missä kuvan tomaatit oli. No, olihan siinä tomaattipyreetä juuston alla, mutta ei yhtään murskaamatonta tomaattia niin kuin paketin päällä olevassa kuvassa. Pitsä käy pohjaksi, jos lisää kotona täytteitä ja pistää uuniin.
- Anonyymi
🥳🥳🥰🥰😇😇🏰🏰⛱️⛱️🥇🥇🏆🏆🖐️😼🤪🤪🥳🥳☺️☺️
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271914
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001660Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561266Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?531145Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M31988Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51893Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47886Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44852Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37820Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56798