Trump suoltaa määräyksiä toisensa perään.......

Alaisina varmaan mukava olla kun määräykset
on täysin älyttömiä.
382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo ja muutoksia tulee tuulen suunnan mukaan . Pahempia varmaan nuo tuuliset päivät kun silloin tuulimyllytkin tuottaa enemmän sähköä .

Äänestä

Trump määräsi että mihinkään hallinnon virkaan ei saa palkata alle 180-senttisiä miehiä eikä alle 170-senttisiä naisia.

Pitää nostaa tasoa, sanoi Trump.

Äänestä

Alle 1% on älyttömiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alaisina varmaan mukava olla kun määräykset
on täysin älyttömiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu