Kuinka moni jätkä säilyttää exästä paljastavia kuvia? Ei tartte olla naku kuvia, mutta ihan vaikka kuvia alusvaatteissa jossa poseeraa.
Exästä paljastavia kuvia
17
534
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä meillä on isännällä albumit täynnä entisiä heiloja ja kuvia thaimaan matkoilta jossa on niin naista kun leidiboitakin ilkosillaan ja isäntä vehje tanassa vieressä. Sen verran oon saanut puhuttua että otti kirjahyllystä kehyksissä olleen entisen vaimonsa alaston kuvan pois ja laittoi sen yöpöydälleen
- Anonyymi
Meillä on miehen rakentama vitriini olohuoneessa ja siinä esillä miehen entisten hoitojen ja pikkujouluheilojen kuvia. Muutaman kuvan alla on myös antibiottiresepti jos naiselta on mieheen tarttunut tippuri tai muu veneerinen tauti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meillä on miehen rakentama vitriini olohuoneessa ja siinä esillä miehen entisten hoitojen ja pikkujouluheilojen kuvia. Muutaman kuvan alla on myös antibiottiresepti jos naiselta on mieheen tarttunut tippuri tai muu veneerinen tauti.
Aviomieheni laittoi kehyksiin ex-avovaimonsa string-housut olohuoneen seinälle. Muistelee vieläkin miten pitsipöksyt vilkkuivat kiinteiden kiimapakaroiden välistä.
- Anonyymi
Meillä on avokki säästänyt pienen tupsun "sieltä" naisilta jotka ovat antaneet miehelleni "sitä". Poslareilta on ottanut muistoksi alapäänhuulilla huulipunan avulla serlapaperiin painetut "pusuhuulet"
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meillä on avokki säästänyt pienen tupsun "sieltä" naisilta jotka ovat antaneet miehelleni "sitä". Poslareilta on ottanut muistoksi alapäänhuulilla huulipunan avulla serlapaperiin painetut "pusuhuulet"
Meillä on olohuoneen seinällä kyltti "the most best pussy and asshole" ja siinä miehen laittamassa järjestyksessä exät kuvineen, oma kuvani on siinä keskivaiheilla
- Anonyymi
Tämä myös hyvä cv miehestä, mitä hän osaa, taitaa ja toteuttaa elämässään, jolloin nainenkin tietää miten onnekas tai muuta on, kun on hänet saaliikseen saanut. Eikä tule sillai ikäviä yllätyksiä yhdessä olossaan.
- Anonyymi
Meillä mies järjestää jouluna ja juhannuksena missikilpailut joissa entiset heilat pyörivät meidän olohuoneessa hameet korvissa. Välillä on uuttakin osallistujaa, jotain pubiruusuja ja muita helenoita joita mieheni on tavannut lähipubissa tai työmatkoillaan.
- Anonyymi
Meillä mies löysi äitini kuvan vanhasta pornolehestä ja ripusti sen kehyksissä olohuoneeseen. Välillä aamulla kuvan päällä on jotain vaaleahkoa limaa...
- Anonyymi
Mies liimasi ex-vaimonsa naamakuvan oman naamani tilalle hääkuvaamme😬
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mies liimasi ex-vaimonsa naamakuvan oman naamani tilalle hääkuvaamme😬
Sama meillä😔 itkettää
Minulla on kaikki ottamani valokuvat, videot ja filmit tallella, kaikista exisitäni on läjittäin nakukuvia sekä actionvideoita ja myös monista kokemuksistani. On hölmö vaatimus, että historiaa pitäsi poistaa siksi että kaunotar vaihtuu.
- Anonyymi
Mun exällä tod näk on panttina anaalitapeista.
- Anonyymi
Itsellä on kaikki kullin kuvat tallella. Osa on syvällä. Muutama pyllistys kuvakin on miehistä. Salakuvia on myös. Mutta se mies on niin vanhan näköinen niissä ettei voi katsoa. Tosi pahasti kaljuuntunut. Silmäpussit ja nenä on aika ohentunut. Kalpea. Ei niitä voi katsoa. Se mies vielä itse kuvittelee olevansa komea adonis mut kuvia ei ilmeisesti itsestään ole nähnyt. Posket roikkuu myös kun tekee sitä. Kyllä se yli 5v ikäeroakin riittää. Ei ikinä vanhaa miestä naiset.
- Anonyymi
Niin justiin palstasetä, harmi kun muistikuvat voi haalistua ja sitten et osaa yhdistää kasvoja kuviin tjsp. Kiimaiset mullit ottaa juttus pian tosissaan
- Anonyymi
Ihan perus. Meillä monesti sukujuhliin on koostettu exien alastonkuvista esitys. Siitä on kivaa keskustelua saanut aikaiseksi.
- Anonyymi
Heitin kaikki kuvat pois. Nyt saa paljon parempia. Ei kiinnosta pätkääkään vanhat jutut.
- Anonyymi
No siinähän muistelee jotai kinttukuvaa sitte
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1903554Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii572217Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3762210- 432072
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321491Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931251- 541213
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul4601202Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1211063- 591004