Kertoo musiikin lisäksi muustakin tasosta.
Joni "kakkala" Stagala on uusi räppärien kingi.
10
575
Vastaukset
- Anonyymi
Kakkalalla on hieno tiara ja asuu lisäksi Lahdessa - tuossa räppärien ja cheekien luvatussa kaupungissa, jossa ei ole huumeen huumetta nähty koskaan.
- Anonyymi
👑👉💩
- Anonyymi
Tietääkö räppärit, ostiko kakkala tiaran Tiimarista vai tekikö itse kuvaamataidon tunnilla?
- Anonyymi
No, missä on Lahden Milan Jaffit kommentoimassa tapausta?
- Anonyymi
Pitäisi saada sellainen voilla voideltu umpihomo kauluspaita päällä ja lipevät kusiviikset naamalla kommentoimaan tapausta.
- Anonyymi
Joko Kakkala on buukattu Cheekin kanssa esiintymään Lahden mäkimonttuun?
- Anonyymi
🌈💩
- Anonyymi
Mitä kakkala tekee juhannuksena?
Sormettaa persettänsä kokon äärellä tiara päässä? - Anonyymi
Kakkala heitettiin veteen laiturilta. Menikö Lahden rap-scene kerrasta ihan kuutamolle?
- Anonyymi
Onko Kakkalaa näkynyt viime aikoina?
Onko haastanut lisää naisia tappeluun kanssaan?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1924734
- 383331
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.312844Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412748- 252388
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.672247Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192048Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311780Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391735Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.801404