Tarkoitus laittaa uusi radio autoon vanhan tilalle.
Saisi olla navi ja muut härpäkkeet mukana .
Minkälaisita ja merkkistä suosittelette.
Radio saisi myös kuulua hyvin , ja toimiva yhdistelmä
Saisi olla navi ja muut härpäkkeet mukana .
Minkälaisita ja merkkistä suosittelette.
Radio saisi myös kuulua hyvin , ja toimiva yhdistelmä
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mahdoton suositella mitään, noita autolaitteita kun on pilvin pimein. Joku hyvä ja halpa,tai paras ja kallis. Älä osta mitään navigaatto-radio yhdistelmää, vaan sellainen missä on Android Auto. Sen kautta saat puhelimen radion näytölle, kuten myös mieleisen puhelimeen ladatun navigointiohjelman.Jos kaipaat peruutuskameraa, niin huomioi myös se radiota valitessasi.
Me käytetää Android Auton kautta TomTomin navigointisovellusta.
Kiitos vihjeestäsi !!! Mikä merkki sinulla on kyseessä??
Tuli auton mukana, en muista nyt merkkiä. Peruutuskameran kytkentä on, mutta näyttö on epätarkka eikä valoisuuskaan oikein riitä. Eikä kuulu radiokaan kunnolla kuin hyvässä kentässä, se voi olla tosin antennistakin kiinni.
Kirjoitin epähuomiossa hieman väärin. Henkilöautossa käytetään Android Autoa, ei matkailuautossa, kun siinä ei ole sellaista. Matkailuautossa käytetään Lenovon tablettia navigaattorina. Se on kyllä hyvä, sillä näyttö on tarpeeksi iso ja selkeä.
Joskus ollut mielessä vaihtaa soitin uuteen, mutta on jäänyt...
Olisiko tästä laitteesta kokemuksia
Traxter Monster/2 - 7 tuuman 1DIN Android 13 -autosoitin/navi/WiFi