Se arka aihe on tietenkin se, että Erika Vikman on kateudesta vihreänä, koska häntä ja vain häntä ei ylistetä. KAJ ja Erika esiintyivät Sveitsissä Suomen ja Ruotsin suurlähetystöjen yhteisissä bileissä. KAJ antoi Ylelle diplomaattisen haastattelun. Yle ei julkaissut Erikan kommentteja jutussaan. Erika oli ehkä siinä mielentilassa, ettei kommentit olleet julkaisukelpoisia.
https://yle.fi/a/74-20160979
Suurin osa suomalaisista toivoo KAJn voittavan. Erikaa ei haastateltu arasta aiheesta.
6
141
Vastaukset
- Anonyymi
Onneksi taiteilija-Erika voi aina ottaa pyllistyskorttinsa esiin.
Erika Vikman teki viisutapahtuman lavalla jotain hätkähdyttävää
https://www.is.fi/viihde/art-2000011225287.html- Anonyymi
Minihameessa pyllisti yleisölle, just. Tulisi ja menisi jo koko euroviisut,loppuisi tuo tykitys Erikasta joka mediasta.
- Anonyymi
Se on niin hävettävä tuo Vikamanin esitys! Miten ihmeessä Yle on tuollaisen yleensä hyväksynyt osallistumaan alun perinkään koko kisoihin!
Ja suomalaiset vielä menevät äänestämään se edustajakseen!! Herranen aika mitä porukkaa!! - Anonyymi
Suurin osa suomalaisista viis veisaa viisuista.
- Anonyymi
Oma arvioni on, että viisut kiinnostaa jollain tasolla noin 40% suomalaisesta aikuisväestöstä.
Joku pikku galluptutkimus tehtiin pari päivää sitten. Kysyttiin suomalaisilta kummalle toivoo voittoa, Eerikalle vai KAJlle. Vastanneista vajaa 20% toivoi voittoa Eerikalle.
- Anonyymi
Ihana Erika sijoittunee vähintään viiden parhaan joukkoon,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1436738MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny615843Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884519NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1014440Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1574241Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.931628- 3961495
- 821349
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a301335Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?421122