Viina mies on oikeassa!

Anonyymi-ap

Vuosien varrella tät palstaa silloin tällöin seuranneena, olen kiinnittänyt huomiota nimimerkillä "Viina mies" kirjoituksiin. Ja on pakko todeta, että kyseinen viina mies on täysin oikeassa. Tosiaan on niin, että jos et baarissa käy ,niin yksin vietät lopun elämäsi. Baareissa ja rafloissa ihmiset tapaavat toisiaan, ei kukaan mene pokaus mielessä esim. vaikkapa kirjastoon. Miehen on aivan turhaa haaveilla löytävänsä seuraa vaikka lenkkipolulta, mutta yksin jää( ellei sitten satu olemaan top 10 alfa jännä mies). Tänään menkää kaupunkien keskustojen baareihin katsomaan Suomi-Ruotsi lätkäpeliä niin saatte naisseuraa. Yksin kotona nyhjäävä mies ei tasan tarkkaan naista naista tänään tulevana iltana löydä. Vai luuletteko oikeasti, että roskapussia talon yhtiön roskikseen löydätte naisen?

25

333

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ...hmm joku musiikki, muistan nimen mutta ei varmaankaan löysy arkistoibu ;

      Tina Cousins - Mysterous Times

    • Anonyymi

      Black Sabbath - Sabbra Cadabra,

      vähän kuin abrakadabra ei suinkaan heh.

      Kuin niin elämä on nopanheittoa minkälaisen silmäluvun saat syntyessäsi, et voi itse päättää kohtalostasi kohtalosi päättää äitisi, joka myöskin Sinut tuomitsee kuolemaan, kuin jos synnyttikin.

      Äitisi on vastuussa kaikista elämäsi kärsimyksistäsi...

    • Anonyymi

      Viina ja pontikka on aina oikeassa.

    • Anonyymi

      Ilonainen tulee halvemmaksi kuin kännikaren.

    • Anonyymi

      Viina lures.

    • Anonyymi

      Kenellä mitenkin. Oma kokemykseni on, että baareistaei löydy yhtään mitään, kun taas parisuhteen voi löytää vaikka bussipysäkiltä.

    • Ilojuoma lieventää estoja, se on tutkittua faktaa. Olen silti sitä mieltä että kun juttu alkaa kännissä, niin se on pian rännissä.

    • Anonyymi

      Kannattaa aina varmistaa että tyttökaverisi on neitsyt viemällä gynekologille jotta et joudu toisen miehen lapsen isäksi.

    • Anonyymi

      Jos käy niin kuin Me Myself and Urine... Irene elokuvassa Jim Carreyn juttu tuleekin väärän värinen lapsi geeneiltään...

    • Anonyymi

      kannattaa aina ennen seurustelun aloittamista onko nainen neitsyt
      - käyttää gynekologilla...

    • Anonyymi

      Ei ole vaikea päätellä, että aloittaja on viinamies. Lauseet ja sanat ovat samat kuin viinamiehellä.

      • Anonyymi

        Ei ole. Aito käyttää yhdyssanaa viinamies.


    • Anonyymi

      Sellaiseen baariin ei tervepäisen kannata koskaan mennä, missä on lapsen tasolle jääneitä kiekkofaneja. Juuri sellaisia ne kaikki ovat, niillä on ihmeellinen tapa puhua huutamalla ja mölytä muutenkin, sitten rusinan kokoiset aivot marinoidaan alkoholilla, alkaa riidan haastaminen.

    • Anonyymi

      Minun lapseni on tummaihoinen, vaikka olen itse vaalea.

      Lapsi saa kiittää onneaan, ettei hauku.....

    • Anonyymi

      niin jooh välttämättä jokainen ihmisolento ei haluaisi minua neuvottelukumppaniksi, tai väittelyynkään kun joku, niin kkk negotiator generasl, dragon

    • Anonyymi

      Viiunamies ei ole sanut ikinä pimppiä siksi hän cvinkuu täällä jotta joskus ehkä sqisikin

    • Anonyymi

      miksi viinamies on ns incel-itsenaätyydyttäjä

    • Anonyymi

      viinamies ei tiedä millepillu maistuu tai tuntuu on ikiunen käsimies heheh

    • Anonyymi

      Olen nainen ja löysin mieheni baarista. Vuosia hain muualta kuin baarista ja töissäkään ei kukaan lähestynyt eikä harrastuksissa. Baarissa mies tuli juttelemaan ja oli mies humalassakin ihan selvästi. Viinamies on oikeassa että baarissa helpommin tapaa ihmisiä.

    • Anonyymi

      Palstanaiset ovat moneen kertaan sanoneet, että he eivät huoli humalaista miestä jatkoille.
      Hyvä mies juo Jaffaa ja taitaa tanssin askeleet.

    • Anonyymi

      Akiutus taisi yhtämötkö kuin..

      wikipedixkin puuolelle... yhtäpoötkäö kuin Maniafobix.

    • Anonyymi

      tämän aloittaja on ... cocafonixm jajiohonix

    • Vieläkö Viinamies kirjoittelee täällä?

    • Anonyymi

      Yhyy. Monesko miljoonastriljoonas viinamiehen omaan päähänpänttäämä ns totuus,johon ei usko Ukkoraasu itsekkään. 🤷‍♀️

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      101
      1795
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      59
      1170
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      444
      1139
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1043
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      131
      822
    6. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      58
      821
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      49
      766
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      763
    9. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      718
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      681
    Aihe