Eerika Viikman uhriutuu taas

Anonyymi-ap

Helsinhin sanomat 13.5. klo 19:49
Erika Vikman: Suomessa jotkut ovat päättäneet vihata minua

Ei sinua Eerika juuri kukaan vihaa. Sinua halveksitaan laajasti, koska olet niin epäaito.

8

204

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eerikki petaa viisufiaskoa noilla ulostuloillaan. Joopa, onhan se mun vika, etten pidä k. o. artistista tai kappaleestaan. En vihaa. Se on eri asia kuin se, että ei pidä jostakin. Tytsy taitaa unohtaa, että suomalaiset ei voi äänestää häntä torstaina eli kateuskorttiakaan ei voi pelata.

    • Anonyymi

      hohhoijaa...

      Miksi joku vihaisi jotain turhanpäiväistä tyrkkyä, joka on pilannut imagonsa pukeutumalla katuhuoraksi. En ymmärrä. Minä en ainakaan häntä vihaa, en pidä hänestä yhtään, enkä hänen tavastaan tuoda esiin tuollaista feminististä yliampuvaa ja pornolla ratsastavaa imagoa. Ei se mitään vihaa ole, vaikka femakot kuinka huutaisivat. En vaan pidä. Tuskin hekään pitävät perusheteromiehistä, vaikka 99.5 % näistä ei heille koskaan ole mitään pahaa tehnyt. Tämä jää unohduksiin, kun pitää olla niiiiin suvaitsevainen.

      Ihan samaa myötähäpeää tunsin Windows95mänin kohdalla. Kerran oli hyvä läppä, mutta miksi sitä samaa pitää kokeilla nyt huoramaisella lookilla. Se juna on jo mennyt.

      • Anonyymi

        Mitä muutakaan tuo on kuin naisvihaa, oikein syväänjuurtunutta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitä muutakaan tuo on kuin naisvihaa, oikein syväänjuurtunutta.

        Tietenkin juuri sitä. Arvasit ihan oikein. Kukin tavallaan. Itse tykkään naisista, kuten Erika, jotka ovat helposti tarjolla, eikä liikaa ole älyllä luoja suonut. Kouluja ei ole käyty ja seksillä myyvät itseään kaikki naiset vois ottaa mallia!


    • Anonyymi

      Ei vihata tartte!! Mutta en kyllä myöskään pidä hänen esityksestä ei ei !!

    • Anonyymi

      Tosi surullista, meidän viisuprnoleffan esittäjältä uupuu siueunsivistys ja hyvä maku, kumpaakaan ei voi oppia, ne tulevat synnynnäisenä lahjana ja osittain kotiympäristöstä,
      Säälin nuorta naista, häpeän, että edustaa Suomea, eikä tiennyt edes itsenäisyytemme alkamisen vuotta, tämäkin kertoo tosi paljon yleissivistyksestä, joka on mahdollisesti jäänyt alapään sivistämiseen.

    • Anonyymi

      Euroviisut 23, 24 ja nyt 25. Hyi kauheeta. Asiahan on niin, että pitäisi jotenkin suojella tavallisia ihmisiä myötähäpeän kärsimiseltä. Nyt ei kehtaa lähteä ulkomaille tai ainakaan paljastaa kansalaisuuttaan.

      • Anonyymi

        Kyllä se paljastuu.

        Ota mallia Erikasta pukeutumisen kanssa, niin italiaanot tarjoo ilmaiset kännit näin suomityrkyt toimii ja Suomikuva taattu.

        Sillä on nimikin...kaupustelu. kaikki on myynnissä, ihan kaikki. Näinhän Erikakin lauleskelee toisessa hittibiisissään. Koko viikko on pumpattu pakarat kipeiksi...jep.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      27
      3553
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      41
      2389
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      35
      2218
    4. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      7
      1997
    5. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      43
      1552
    6. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      1429
    7. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      127
      1282
    8. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      259
      1230
    9. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      45
      1205
    10. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      13
      1189
    Aihe