Helsinhin sanomat 13.5. klo 19:49
Erika Vikman: Suomessa jotkut ovat päättäneet vihata minua
Ei sinua Eerika juuri kukaan vihaa. Sinua halveksitaan laajasti, koska olet niin epäaito.
Eerika Viikman uhriutuu taas
8
209
Vastaukset
- Anonyymi
Eerikki petaa viisufiaskoa noilla ulostuloillaan. Joopa, onhan se mun vika, etten pidä k. o. artistista tai kappaleestaan. En vihaa. Se on eri asia kuin se, että ei pidä jostakin. Tytsy taitaa unohtaa, että suomalaiset ei voi äänestää häntä torstaina eli kateuskorttiakaan ei voi pelata.
- Anonyymi
hohhoijaa...
Miksi joku vihaisi jotain turhanpäiväistä tyrkkyä, joka on pilannut imagonsa pukeutumalla katuhuoraksi. En ymmärrä. Minä en ainakaan häntä vihaa, en pidä hänestä yhtään, enkä hänen tavastaan tuoda esiin tuollaista feminististä yliampuvaa ja pornolla ratsastavaa imagoa. Ei se mitään vihaa ole, vaikka femakot kuinka huutaisivat. En vaan pidä. Tuskin hekään pitävät perusheteromiehistä, vaikka 99.5 % näistä ei heille koskaan ole mitään pahaa tehnyt. Tämä jää unohduksiin, kun pitää olla niiiiin suvaitsevainen.
Ihan samaa myötähäpeää tunsin Windows95mänin kohdalla. Kerran oli hyvä läppä, mutta miksi sitä samaa pitää kokeilla nyt huoramaisella lookilla. Se juna on jo mennyt.- Anonyymi
Mitä muutakaan tuo on kuin naisvihaa, oikein syväänjuurtunutta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä muutakaan tuo on kuin naisvihaa, oikein syväänjuurtunutta.
Tietenkin juuri sitä. Arvasit ihan oikein. Kukin tavallaan. Itse tykkään naisista, kuten Erika, jotka ovat helposti tarjolla, eikä liikaa ole älyllä luoja suonut. Kouluja ei ole käyty ja seksillä myyvät itseään kaikki naiset vois ottaa mallia!
- Anonyymi
Ei vihata tartte!! Mutta en kyllä myöskään pidä hänen esityksestä ei ei !!
- Anonyymi
Tosi surullista, meidän viisuprnoleffan esittäjältä uupuu siueunsivistys ja hyvä maku, kumpaakaan ei voi oppia, ne tulevat synnynnäisenä lahjana ja osittain kotiympäristöstä,
Säälin nuorta naista, häpeän, että edustaa Suomea, eikä tiennyt edes itsenäisyytemme alkamisen vuotta, tämäkin kertoo tosi paljon yleissivistyksestä, joka on mahdollisesti jäänyt alapään sivistämiseen. - Anonyymi
Euroviisut 23, 24 ja nyt 25. Hyi kauheeta. Asiahan on niin, että pitäisi jotenkin suojella tavallisia ihmisiä myötähäpeän kärsimiseltä. Nyt ei kehtaa lähteä ulkomaille tai ainakaan paljastaa kansalaisuuttaan.
- Anonyymi
Kyllä se paljastuu.
Ota mallia Erikasta pukeutumisen kanssa, niin italiaanot tarjoo ilmaiset kännit näin suomityrkyt toimii ja Suomikuva taattu.
Sillä on nimikin...kaupustelu. kaikki on myynnissä, ihan kaikki. Näinhän Erikakin lauleskelee toisessa hittibiisissään. Koko viikko on pumpattu pakarat kipeiksi...jep.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku665605Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti942951- 2742611
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362449Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä232219Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2611754Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai581349Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131233- 881165
- 901146