Suomalaiset etukäteen hypettäneet sijoituksen korkealle,vaikka ulkomaiset kuulijat lähinnä kohteliaita.
Pornahtavaa pyllistelyä on maailma pullollaan,eikä musiikki esityksessä tuo siihen lisäarvoa.
Erika ei pärjää.
6
129
Vastaukset
- Anonyymi
Siis Eerika ei todellakaan pärjää, miksi media tyrkyttää tuota esitystä, se kun on niin nolo ja liian porno.
- Anonyymi
Tuo on totta, että muut yrittävät olla kohteliaita ja huomaavaisia Vikmania kohtaan. Esimerkiksi KAJ:n multilahjakkaat tyypit ovat suostuneet joihinkin yhteisiin videoihin laulutaidottoman Vikmanin kanssa, joka onkin sitten kunnostautunut videoilla kikattamalla ja pyllistelemällä.
- Anonyymi
Ei Erika pääse taivaaseen
- Anonyymi
Nojaa, sitähän sinä et voi tietää.
- Anonyymi
Ei pärjää, ei.
Laulu musiikaalisesti mitätön.
Nyt sitten korvikkeeksi yritetään ruokottomalla horoilulla ja irstaudella korvata se mikä kaikesta viisusta puuttuu.
Katollinen eurooppa ei äänestä.
Ja taas pride-roskasakin äänet ei siihen riitä. - Anonyymi
Kuinka siinä kävikään.Suomalaiset aina voittamassa etukäteen,ei ymmärretä, että kohteliaat kehut ei tarkoita äänestämistä.
Kappale ei ollut riittävän hyvä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997893- 1075627
- 2754891
- 494863
- 763637
- 512869
- 632615
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222478Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292412- 412294