Erika ei pärjää.

Suomalaiset etukäteen hypettäneet sijoituksen korkealle,vaikka ulkomaiset kuulijat lähinnä kohteliaita.
Pornahtavaa pyllistelyä on maailma pullollaan,eikä musiikki esityksessä tuo siihen lisäarvoa.
6199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siis Eerika ei todellakaan pärjää, miksi media tyrkyttää tuota esitystä, se kun on niin nolo ja liian porno.

Äänestä

Tuo on totta, että muut yrittävät olla kohteliaita ja huomaavaisia Vikmania kohtaan. Esimerkiksi KAJ:n multilahjakkaat tyypit ovat suostuneet joihinkin yhteisiin videoihin laulutaidottoman Vikmanin kanssa, joka onkin sitten kunnostautunut videoilla kikattamalla ja pyllistelemällä.

Äänestä

Ei Erika pääse taivaaseen

Äänestä
  • Nojaa, sitähän sinä et voi tietää.

    Äänestä

Ei pärjää, ei.
Laulu musiikaalisesti mitätön.
Nyt sitten korvikkeeksi yritetään ruokottomalla horoilulla ja irstaudella korvata se mikä kaikesta viisusta puuttuu.
Katollinen eurooppa ei äänestä.
Ja taas pride-roskasakin äänet ei siihen riitä.

Äänestä

Kuinka siinä kävikään.Suomalaiset aina voittamassa etukäteen,ei ymmärretä, että kohteliaat kehut ei tarkoita äänestämistä.
Kappale ei ollut riittävän hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomalaiset etukäteen hypettäneet sijoituksen korkealle,vaikka ulkomaiset kuulijat lähinnä kohteliaita.
Pornahtavaa pyllistelyä on maailma pullollaan,eikä musiikki esityksessä tuo siihen lisäarvoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu