Onko muilta joilla on ollut suhteessa yksinäinen olo?
Käydään yhdessä välillä eri paikoissa mutta olemme paljon myös ominemmekin. Kun olemme vaikkapa ajelulla tai laavulla tulilla niin koen itseni yksinäiseksi. En tiijä miksi?!
Kavereiden kanssa ei ole samaa tuntemusta.
Yksimäinen olo
5
247
Vastaukset 5
- Anonyymi
Johtunee siitä että kaverit on sulle läsnä toisin kun se jonka kanssa olet suhteessa
- Anonyymi
Jes,I know that. Melkoista ahittiä
- Anonyymi
Sellaista se oli minunkin parisuhteessa viimeisinä vuosina. Viimeisen kerran olimme mökillä lasten kanssa ja lähdimme soutelemaan eksäni ja nuorimman lapseni kanssa. Yhtä äkkiä sain sellaisen tuntemuksen etten voi olla edes samassa veneessä hänen kanssaan, teki mieli hypätä vaatteet päällä veteen. Kun pääsimme rannalle, sanoin etten enää jaksa tätä liittoa yhtään ja että jomman kumman on lähdettävä täältä pois. Hän lähti ja jäin lasten kanssa mökille. Kotiin tultuani sanoin, että tämä liitto päättyy ja laitan eropaperit vetämään!
- Anonyymi
Voi ei,oli varmasti paha olla!! Miten hän suhtautui?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 143965
Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?103887Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha108855- 62772
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät57627Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!27622Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett44525- 155521
- 42499
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.48493