Persut eivät saisi Erika Vikmanin peppua kuitenkaan.

Sanna Marin raivon muistamme oikein hyvin.

Leivinlapion kaltaisiin kassialmoissa niillä on mahdollisuuksia.
580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tynkkyseltä saavat

Äänestä
  • Melko lihava, mustat tykkää rehevimmistä, siksi varustelukin on pidempää.

    Äänestä

Onhan persuilla Kike, joka on vieläkin timmissä kunnossa verrattuna siiderieerikaan.

Äänestä
  • Mutta hän on mies.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sanna Marin raivon muistamme oikein hyvin.

Leivinlapion kaltaisiin kassialmoissa niillä on mahdollisuuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu