Kompensoiko iso penis miehen pituutta?
Kompensoiko iso penis miehen pituutta?
Anonyymi-ap
6
222
Vastaukset
- Anonyymi
Ehdottomasti kyllä.
- Anonyymi
Minusta enempi korvien väliä? Liika ylpeys voi olla pahasta?
- Anonyymi
Mitenkähän tähän nyt vastaisi, kun peniksen ei tarvitse olla mikään erityisen iso, enkä pidä pitkistä miehistäkään. 🤔
- Anonyymi
Bemmi kuulemma sitä kompensoi
- Anonyymi
Ulkonäkö on kaikki kaikessa, enkä nyt tarkoita herkkutatin ulkonäköä.
- Anonyymi
Mikään faktahan tuo ei tietenkään ole mutta luultavasti joku saattaa noin ajatella. Ihan sama meille muille. En tykkää pitkistä miehistä ja peniksen koolla ei ole väliä, ihan sama mitä muut väittävät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493155Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472478Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?492394- 982045
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341243