Oot vähän tai aika paljonkin

Pienisieluinen mies kun et uskalla narsistille sanoa tiukasti Ei!!!!!!! Kukaan nainen ei halua kaltaistasi miestä!!!!!!!!!! Sen verran pitää munaa olla että pystyy sanoa tuommoselle suorat sanat.
7176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kelle pitäs sanoa ja mitä?

Äänestä
  • Ja miksi pitäisi?? Erikoisia aloituksia.. 🫣

    Äänestä

Vuh vuh käys nyt nukkuu käärme

Äänestä

Ei todellakaan halua, vaan päinvastoin olla mahdollisimman kaukana tuollaisesta tyypistä!

Äänestä

Siinä oli jännä määritelmä pienisieluisuudelle-

Äänestä

Taas huomas että kolahti ihan olan takaa!! Olet ansainnut joka sanan. T. Ap

Äänestä
  • Ja oikeudessa tulet kantamaan vastuusi muutoinkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pienisieluinen mies kun et uskalla narsistille sanoa tiukasti Ei!!!!!!! Kukaan nainen ei halua kaltaistasi miestä!!!!!!!!!! Sen verran pitää munaa olla että pystyy sanoa tuommoselle suorat sanat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu