Onko kenelläkään kokemusta tuosta Match palstasta?
Liitimme sinkkuystävättäreni sinne hartaasti ja huolella sivuston ohjeita noudattaen.
Tulostimme sopimukset ja ystävä maksoi 3kk palstalla oloa varten. Sivut vaihtuivat samalla kaavalla vaikka teimme mitä. Välillä tuli vain error-sivut vastaan.
Ajattelimme, että kestää vaan vähän pidempään tuo rekisteröityminen… Tänään uusiksi. Sivusto ei toimi ja ylläpitäjään ei ainakaan tänään olla saatu yhteyttä. Sopimuksessa on (tulostettiin onneksi kaikki), että tilauksen voi perua 24tunnin sisällä. Tai 48 tunnin sisällä. Peruutus on nyt tehty ja monimutkainen oli sekin. Veloitus on mennyt ystäväni Visalta.
Onko muilla näin kurjia kokemuksia ja jos on niin miten olette onnistuneet hoitamaan asian tuon firman kautta?
Visan veloitusta ystäväni menee hoitamaan pankkiin loppuviikosta.
Tellu
Match treffipalsta kokemuksia
4
642
Vastaukset 4
- Anonyymi
Mulle alku oli helppo ja kaikki toimi hyvin. Mut sit irtisamoninen oli vaikee mobiililla. Sovelluksella ehkä olis ollut helpompi. Hankalat ohjeet ja 6kk jäsenyys venyi 1kk. Mutta sitäkin sain jännittää että meniköhän se nyt oikein.
- Anonyymi
En suosittele,vaikea päästä eroon, pankkitilin No vaihto niin eivät voi veloittaa,en ymmärrä miksi tällainen rahastus vielä on mahdollista
- Anonyymi
Hyvänä puolena Match palvelussa että on pikälti aitoja profiileja eikä feikijä. Koska suurin osa palveluista nykyään suoltaa nykyään vaan tietokone vastauksia ja kuvan henkilöitä ei ole olemassakaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän46892Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll14763Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl488761- 45672
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30576- 32543
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE164503- 44470