Kannattaa olla tarkkana, annatte viedä itseltänne

Anonyymi-ap

Kaiken. Huulipuna 4 euroa, viltti jonka alle käpertyä lepäämään 5 euroa. Lepo, ilmainen. Vesi oli ilmaista, nyt pian ei ole.

Kannattaa olla jatkuvasti tarkkana mielikuva jutuissa. Onko kyse jotain mitä estetään juuri siltä köyhältä taas.

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sohvalla nukkuminenkin on synti jos vaikka sohvan on saanut hankittua pienituloisten.
      "Jäi sohvan pohjalle makaamaan.."

      • Anonyymi

        Kiusaaminen mitä tehdään naisille ja miehille poikkeaa hieman. Mies ei saa koskaan nukkua sohvalla ja naiset pitävät siitä huolen. Sohvalla nukkuminen on suurin synti mitä mies voi tehdä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiusaaminen mitä tehdään naisille ja miehille poikkeaa hieman. Mies ei saa koskaan nukkua sohvalla ja naiset pitävät siitä huolen. Sohvalla nukkuminen on suurin synti mitä mies voi tehdä.

        Mies ei älyä, että tämä poikkeaa naisten kiusaamisesta. Aikuinen mies joka ei nuku sängyssä on huonompi. Kyse on tavisnaisen ajattelumallista. Naiset osaa olla todella paskoja. Nyt nainen ymmärtää lukiessaan tämän ja nauraa, eikös.
        Mutta naiselle on tarjolla oma erityinen kiusaaminen. Hän ei saa yhtään mitään kiitosta mistään mitä tekee!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      73
      3400
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2624
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      58
      2308
    4. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      71
      2296
    5. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      91
      2237
    6. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      42
      1753
    7. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      43
      1702
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1363
    9. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      177
      1325
    10. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      148
      1320
    Aihe