On mahtavaa kun on testosteronia

Anonyymi-ap

Avasin just tonnikalapurkin, sellaisen vetimestä vedettävän, en tuntenut mitään vastusta avatessani sen. Sitten huvin vuoksi revin sen vetimen irti siitä kannesta paljain käsin. Ihan vaan kun pystyn siihen. Teen siitä vaikka avaimenperän tai jotain. Se kyllä murtui irti, oli niitattu kiinni aika hyvin. Rainbow tonnikalaa currykastikeessa, jos joku haluaa kokeilla, tosin vanhaa erää.

Just eilen jostain luin naisten valitusta näistä vetämällä avattavista purkeista, että miksi ne on niin vaikeita avata...... haha..
On se vaan tosi mahtavaa kun on paljon testosteronia elimistössä. Vaikka olen lähemmäs 50v mies, niin kun treenaan oikein ja ruokavalio on kunnossa, en tarvitse mitään testosteronituotteita.
Ainoa haittapuoli on se että tukka on lähtenyt jo nuorena, mutta hällä väliä.... pitäkööt naiset ne hiukset, minä otan testosteronin ennemmin.

mies

5

314

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mä aukasin 2 purkkia kerralla!molemmilla käsillä yht aikaa!

      • Anonyymi

        mä aukaisin kolme purkkia kerralla! molemmilla käsillä ja "kolmannella kädellä" yhden!


    • Anonyymi

      Mihin sitä miehet naisia tarttee pääasia kun testot huokuu huokosista niin että nenästä saa kiinni pidellä kun ohi marssii. t. palstasetä76

      • Anonyymi

        oikeen "setä" oletkin, vai pitäiskö sanoa seta... partaa sinulla varmaa hieman kasvaa mutta nainen olet silti....


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      65
      2232
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      215
      2100
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      117
      1418
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1180
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      16
      1173
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      104
      1051
    7. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      939
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      75
      918
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    10. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      865
    Aihe