Keksi oman räpin, laita sinäkin omasi rohkeesti.
Oon rekkamies(räp räp räppi räppi) On housun perse hies(räppu räp räp) Oon kovin kundi, menossa mantereen rundi(rääp räppi räp räp)
Laita oma rekkamies räppisi
4
61
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Tästä Wanhan-markun kertomasta rallista sais hyvän Lervo räppi piisin:
TÄMÄN TAPAUKSEN MUISTAA KOKO SAATANAN PÄNTÄLÄ – KU LERVO, TUO AJUN MAHTIHÄRKÄ, AJELI TULIUUTTA SIRKKALIISA SISUA, JYKILÄISEN KAPELLIKASETTI PERÄSSÄ, KOKO YHDISTELMÄ VÄLKKYI KU VITTUMAINEN JOULUKUUSI.
SÄHKÖT RÄPSI JA REKKAVALOT VALAIS PÄNTÄLÄNKOSKEA POHJASTA KU OIS LEFFAA KUVATTU. MUTTA PROMILLEJA OLI MITATTU YLI KOLMEN – SE OLI ENEMMÄN KU ROVASTIN SUULLINEN LUPA OLI IKINÄ ANTANU MYÖDEN. TULI MUTKA, TULI HÄMY, TULI VITTU. JA TULI VESI.
KOKO YHDISTELMÄ SAATANA SUKELSI PÄNTÄLÄNKOSKEEN KU JOKU LEPAKKO. SIRKKALIISA OJASSA – KAPELLIT RUTUSSA – JA LERVO NOJAS KOLITSIHUUSUNSA KANSSA SEON PIHAN MAITOTANKKIIN.
KUN KTK:N UKOT TULI PAIKALLE, NE EI KYSELY KU YHEN:
"LERVO… MISSÄ SE VIIRI ON?"
LERVO OJENS PASKANEN KÄPÄLÄNSÄ, JOSSA KIILSI KYLMÄÄ KOSSUA JA REIKÄNEN KTK-VIIRI MINKÄ OLI KYLÄN POJAT SUKELTANU SISUN HYTISTÄ.
KTK:N RINKI OTTI SEN POIS.
LERVO VAAN KÄÄNTYI POIS JA KÄVELI KOHTI VANHAA KANIAAANSA MIKÄ OLI JOSTAIN SYYSTÄ VOUTILTA JÄÄNYT VIELÄ SIIHEN PIHAA, MURISI: "NOH, KAI SIT AJETAAN ILMAN VIIRIÄ. MUTTA KOSKAAN EI ILMAN KOSSUA." SAATANA MITEN SE KERÄS NIMIÄ VEKSELIIN, KUUKAUDEN PÄÄSTÄ JO UUS AUTO – JA TÄLLÄ KERTAA VEDENKESTÄVÄ REKKAVALO. - AnonyymiUUSI
Tsau lervo taas täällä!
Lervo runo-
Ei rahtarit koskaan tieltä eksy,
Siellä Korpi maisemissa ei kukaan mennyt.
On kaikki niin tuskaa ja paskaa,
Vaan on vaan koitettava väkisin jaksaa.
On mulla kaniassa heppoja ainakin tuhatviis,
Siispä hipit skipidii.
Vittu mä kuuntelen ganeesii,
Ja illalla meen panemaan heppa maneesin.
Voi kun lervo vanhusta jo väsyttää,
Housuista kyrväkäs jo pilkistää.
Lervo se vaan matkaa jatkaa,
Vaikka housut olisi kuin täynnä paskaa. - AnonyymiUUSI
LERVO OLI NIITTIHYTTÄ SISULLA AJANUT HOUSUT NIKOISSA JA FULLERIN KEPPI SISÄLLÄÄN OLI SAMALLA SONTINUT JA LAUENNUT
RAHTISONNI ON LERVO JA AUNUKSEN MESTARI HOX.- AnonyymiUUSI
Viikolla näin Lervoa kun olin pullakaffeella Trattalan Seolla vai oliko se Shelli, niin huoltoaseman pitäjä kun huomasi että Lervo niittikoppi gloobotteri scanialla kurvasi pihaan, huusi kassatytölle, että virrat pois äkkiä kaikista mittareista. Lervo kävi useammalla mittarilla mutta kaikki oli pimeänä. Kohta Lervo tuli kassalle ja mylvi kassatytölle diiiisseliä satasella ja löi tiskiin muovipussillisen 10 ja 20 centin kolikoita.. Niin pääsi Lervo taas matkaan, hiekkaa oli menossa viemään menopaluukuormassa saudeihin uudella kaksakselisella täysillä painoilla olevalla kasettikärryllä sen verran kerkesin jututtaa. . Mylvi vielä oven suussa lähtiessä että rahti on raakaa mutta hyvää hommaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191632
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991468Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy36864Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29839Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?36759Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50756Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56708Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37700Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s42699Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37663