Mikä olisi paras halpa rannekello budjetti alle 100 euroa?
Paras halpa rannekello?
32
566
Vastaukset
- Anonyymi
Casio Edifice tai Timex Weekender ovat molemmat erittäin hyviä valintoja. Kestäviä, tyylikkäitä ja saa usein 50–90 eurolla. Itse käytän Weekenderiä jo kolme vuotta ilman ongelmia.
- Anonyymi
Minulla on Swatch Gent. Maksoi 70 euroa ja on kestänyt hyvin, vaikka koirani (ranskanbulldoggi) tykkää välillä näykkiä sitä, kun rapsuttelen sitä lattialla.
- Anonyymi
Ranskanbulldogit on ihan hirveitä röhkiviä possuja. Ei ihme, että kelpaavat halvat Swatchit, kun koirakin näyttää halvalta lelulta.
- Anonyymi
Casio G-Shock tai F-91W. Klassinen, simppeli, maksaa alle 100 euroa. Toimii vuosikymmenen ja sopii kaiken kanssa. Ammattilaisten suosittelema: https://vuodenmies.com/halvat-miesten-rannekellot/
- Anonyymi
Gshockille peukku
- Anonyymi
Googlaat 20 vuoden takaisia.
- Anonyymi
Voi pyhä Sylvi...
- Anonyymi
2008: Prinssi Charles sanoo, että meillä on 96 kuukautta aikaa pelastaa maailma
- Anonyymi
Näköjään onnistui
- Anonyymi
Voitaisiinko verot nostaa 50% kaikille ja tuloilla auttaa köyhiä?
- Anonyymi
Opettele säännöt.
- Anonyymi
Okei?
- Anonyymi
Tässä menee raja.
- Anonyymi
Hyvä yritys, mutta huonoksi provoksi jäi.
- Anonyymi
Tottakai voivat.
- Anonyymi
Suus sama loru
- Anonyymi
Orient Mako
- Anonyymi
Osuvasti sanottu.
- Anonyymi
Juuri noin. Hyvä kommentti.
- Anonyymi
Mitä kohtaa et ymmärrä?
- Anonyymi
Miksi kiskotte herneen nenään totuuden sanomisesta?
- Anonyymi
Mihin sanomiseen viittaat? Nyt tuo heitto ei kohdennu mihinkään?
- Anonyymi
Haloo säkin.
- Anonyymi
Nosto up
- Anonyymi
Hugo-peliohjelma pyöri telkkarissa
- Anonyymi
Mene peilin eteen.
- Anonyymi
Varmaan se Ilmainen
- Anonyymi
Mistä minä tiedän?
- Anonyymi
Skagen
- Anonyymi
Casio DW5600 eli se perus kuutio jota on tehty jo yli 40 vuotta.. Saa alle satkun kun on tarjouksessa. Sen kovempaa ei vaan ole ole tuossa hintaluokassa.
- Anonyymi
On vain metalli- allergiat.
Pakko puhe paljonko Kello psykiatri tunkeutuu- Anonyymi
Tuosta ei saa mitään tolkkua?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417467Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393891Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172178- 421447
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261447- 331362
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3411190Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1411002Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23938Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7907