Minä taassen ajattelin hankkia nahkahameen.
Onko se muodikas vielä ja voiko silläkään mennä joka paikkaan ?
Onko se muodikas vielä ja voiko silläkään mennä joka paikkaan ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei,ei, et voi mennä vessaan, kauppaan etkä kotiisi.
tota noin, en sanoisi, että muodikas. tarkoitan että se on aika harvinainen ja muutenkin silleen, jos ymmärrä mitä tarkoitan? MUTTA oma toisaalta oma tyyli on muodikasta ja nahkahameesta rakentuu oikein mukava tyyli, kun siihen osaa valita oikeat vaatteet. esimerkiksi se näyttää hyvältä esimerkiksi muissa mustissa vaatteissa, mutta en suosittele rakentamaan sillä mitään playboy-lookia. ole rohkea ja osta se, jos siltä tuntuu. äläkä välitä vittuilijoista!
Tyylikkyydestä en tiedä,mutta on se pirun seksikäs.Älä kuitenkaan pidä sitä ihan pahimmilla helteillä.Hameen koko sitten voi rajoittaa sen käyttöpaikkoja,eli samalla lailla kuin tavallisella hameella.
Minä käyttäisin mielelläni nahkahametta mutta kun on koko-ongelmana siis löytää kokoa 46 - 48 niin ei voi käyttää.
Älä osta, ellet oo katu-uskottava rokkari... Taikka huora :) Mut älä sillonkaan, ellet oo just asiakasta menossa tapaamaa... Toisaalta, se saattaa olla asiakkaillekin turn-off ;D
http://www.google.fi/search?q=leather skirt&sugexp=chrome,mod=0&um=1&ie=UTF-8&hl=fi&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=vmGKUKWrBIeF4gS3yoDoDQ&biw=1280&bih=613&sei=wGGKUNfnBsbk4QSQhICIBg
Ja ilahduttaa miehenkin silmää
http://www.iltalehti.fi/m/muoti/2012122116484182_mu.shtml