Ylen aamussa, toimittaja haastattelee toimittajaa

Surkeaa menoa, hinta 600 miljoonaa.

Tosin se on ymmärrettävää, koska Ylen ohjelmiin ei kukaan normaali ihminen kehtaa mennä.
479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se on uralle haitaksi, jos esiintyy Ylellä. Sen vuoksi ei sinne saada haastateltavia.

Äänestä
  • Olisko liikaa suomenruotsalaisia suojatyöpaikoissa?

    Äänestä

Ylen budjetti laskettava 200 miljoonaan
eli samakuin Virossa.
Ylen budjetti, rahankäyttö avattava
Ei voi olla niin, että valtion laitos salaa
verovarojen käyttönsä !!!!!!

Äänestä
  • Vaikuttaa rikollisjärjestön kaltaiselta toiminnalta. Ketkä sieltä varastavat koko ajan henkilökunnan lisäksi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Surkeaa menoa, hinta 600 miljoonaa.

Tosin se on ymmärrettävää, koska Ylen ohjelmiin ei kukaan normaali ihminen kehtaa mennä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu