Saa mut hivuteltua pois noinkin

Olet rasittava mies tahallaan mua kohtaan. Ja luulet että en sitä näe. 😄 Oot hölmö, kun kehtaat edes luulla...
/nainen
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yritän kyllä keksiä siis muuta.. 🤔 Koko ajan. Ajan kysymys koska käy soronoon ovet.
/nainen

Äänestä

Kuinka hukata mies kymmenessä päivässä mikä luulette naiset että ongelmanne on parisuhteita ajatellen asioita joita olisi syytä selvittää ennen ei vasta suhteessa mutta onnea teille ja mies ei si taaskaan saa tehdä samoin naiselle ja ottaa selvää kuinka nopeasti tämän saa lähtemään olisin mä saanu suhteen poikani äitiinkin päättymään sormia napauttamalla kun olisin hänelle erehtyny hänen isäänsä haukkumaan isin tytöille ei niin tehdä samaa koskee äitin poikia heille ei heidän äitejään haukuta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olet rasittava mies tahallaan mua kohtaan. Ja luulet että en sitä näe. 😄 Oot hölmö, kun kehtaat edes luulla...
/nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu