Huomenta Rakas

Rakas kaksoisliekkini. Tästä tulee hyvä päivä vai mitä?😘
Minä lähden puuron ja kahvin keittoon
Olet sydämessäni, ja odotan❤️‍🔥
4136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oltiinkohan me viimeyönä Rakas vierekkäin?

Äänestä

Kuuma vesi riittää kyllä vailla keittoa. Ja lihaa.

Äänestä
  • Eikä riitä😊

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Eikä riitä😊

    Nuudeleita kolme pakettia väh. lisukkeita vois öljyssäkin paistaa nam. Sen jälkeen pizzaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rakas kaksoisliekkini. Tästä tulee hyvä päivä vai mitä?😘
Minä lähden puuron ja kahvin keittoon
Olet sydämessäni, ja odotan❤️‍🔥

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu