Persut on pahojen ihmisten puolella.
Vasemmisto on hyvän puolella, ja voittajien puolella.
Anonyymi-ap
18156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
AP on homo taaskin.
*
'
SDP:n ja Laitavasemmiston - PUNIKKI-Kommunistit on Aina Olleet Pahoja -ihmisiä .
Siksi SDP:n ja LaitaVasemmiston PUNIKIT - Suljettiin PUNIKKIEN PunaVankiLeiriin
- PUNIKIT oli Niin Pahoja - että niitä Ei Päästetty Koskaan Pois PUNA-Vankilasta !
- - Ja SDP:n ja LaitaVasemmiston Punikeille - Annettiin vain -VETTÄ- Ei Leipää - !
- - niin Pahoja PUNIKKI-Kommunistit Oli - !
*
Ykskin kierrättää toisten aarteita,ensin varastaa tuo joitakin takaisin ja taas ottaa kuin omiaan!Tulee toisten koteihin ilman lupaa,eikä tietoa,miten pääsee sisälle lukittuihin paikkoihin? Tuo on ihan kauheaa tuollainen varastelu!
Vasemmisto ja muslimit perivät maan. Kapitalistinen ahneus, viha ja elitismi tukehtuvat omaan pahuuteensa.
Vasemmistolaisia tarvitaan valtaannousuun.
Sitten ne puhdistetaan pois.
NL ja lähi-itä esim.
Mikä ihmeen NL ?
1900-luvulla oli sellainen Neuvostoliitto niminen diktatuuri meidän naapurissa.
Tuskin!Olet taas harhoissa!helvettiin joudut,jos et tuo viemiäsi takaisin,sillä varastaminen on syntiä!Uskotko oleggi?
Aloittaja. En tiennytkään että Putin on hyvis..
Putler ei ole hyvis eikä se ole vasemmistolainen vaan äärioikeistolainen ja NAZI!
Ompa huono provo, jos ei olisi niin surkeaa ärsytyksen tavoittelua, niin aina ollaan eri puolilla ihmisille syötetään uskoa siihen, että vasta puoli on paha. Pitäisikö pappien alkaa julistamaan puolueita paholaisen tekosiksi ja uhkailemaan helvetillä puoluekantansa mukaisesti. Kaikkie puolueiden päätöksenteko on niin korruptoitunutta, että helvettiin joudetaan kaikki ja hengissä tuskin kukaan lopulta selviää.
Helvettiä ei ole. Se on juutalaisten keksintö muiden uskontojen edustajille, johon eivät itse usko, mutta hyvä jos muut uskovat. Pitää muut nöyrinä.
Itse asiassa kristinusko pitää helvettiä paljon enemmän esillä kuin juutalaisuus. Uusi Testamentti puhuu useamman kerran helvetistä, mutta Vanha Testamentti taas ei juuri ollenkaan.
Somalilapset niin suloisia. Hyvin kasvatettuja.
Hyvähän se on valtiolta vaatia kaikenlaisia tukia ja apurahoja.
Jospa hakisin yläkerrasta pistoolin -aate vetoaa tietenkin pahoihin ja väkivaltaisiin ihmisiin.
Haaveiletko sellaisesta kunnon vasemmistolaisesta puhdistuksesta?
Aloittajalle
En tiennytkään että Putin on hyvis.