Asunnnon lämpötila ja laihdutus

Anonyymi-ap

Asunto +25...40 helteillä turvotus voimakasts muutettua +18..22 kivut loppui ja paino laski 10kg jäi verenpainelääke pois ja vuodessa 6 pillerii kipuun.

6

253

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      miten talvella? sä siis olit keväällä 10 kiloa kevyempi ja heti kesällä olikin 10 kiloa painavampi? yhessä yössä

    • Anonyymi

      "Asunto +25...40 helteillä"

      Et taida sitten asua Suomessa.

    • Anonyymi

      Aloittaja oli talvella ,syksyllä,keväällä 10 kiloa hoikempi ja helteillä turposi 10 kiloa painavammaksi koska asunto oli liian kuuma? Ja söi sen takia lääkkeitä koska asunnossa oli 40astetta lämmintä suomen helteessä. Mä haluisin nähdä sellaisen asunnon suomessa jossa sisälämpötila on 40 astetta . Miksi aloittaja ei käyttänyt ilmastointia ja tuulettimia jos asunnossa on 40 astetta lämmintä? Johan tossa pitäis hikoilla ja laihtua eikä turvota.

      • Anonyymi

        Luin kerran italialaisesta tutkimuksesta, jossa naisten píllujen sisälämpötila nousi kovimmilla helteillä 62 asteeseen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Luin kerran italialaisesta tutkimuksesta, jossa naisten píllujen sisälämpötila nousi kovimmilla helteillä 62 asteeseen.

        Naisvihaaja eli Massiivikalorihöpöttäjä havaittu. Kummallista kirjoittelua hauraalta vanhukselta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      179
      5012
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      19
      4397
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3117
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      253
      2962
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2892
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2511
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1929
    8. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1757
    9. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      35
      1750
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      68
      1741
    Aihe