Odotan maailman

Loppuun asti….jotain maagista…ja kadun viimeisenä hengenvetonani miksen tehnyt mitään. Elin elämäni kärsien…

Synkkä päivä.
10244
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Näin tästäkin unta että menetän tärkeän ihmisen vuoden sisällä

Äänestä

Joku teki paljonkin ja pitkään...olivat vaan vtun vääriä.

Äänestä
  • Ai ne kohteet?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ai ne kohteet?

    Paljonkos niitä oli? Tarkoitin asioita, vääriä asioita tai tekoja.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Paljonkos niitä oli? Tarkoitin asioita, vääriä asioita tai tekoja.

    Niin,..mistä tietää mikä teko on oikea, se joka tuottaa tulosta.

    Äänestä

Se on kuulemma se mitä kuolinvuoteellaan katuu tekemättömiä asioita kun siihen oli mahdollisuus/tilaisuus eikä mitään tehny toki tämäkin on asia mihin pätee sanonta meittiä on joka junaan toiset jiä asemallekin ja joistain junista ois hyvä osata jäädä itsekin pois

Äänestä

Itsepä päätit kieltää tunteesi

1Äänestä
  • En ole kieltänyt mitään

    Äänestä

  • Sinä et tiedä mistään mitään ole hiljaa syyttelijä

    Äänestä

Et sinä niin paljon kärsi, ajattele asioita jotka ovat hyvin. Mutta aiemman elämän muistelemisesta kannatta irtautua jotta voi alkaa jotain uutta.. ;-))

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Loppuun asti….jotain maagista…ja kadun viimeisenä hengenvetonani miksen tehnyt mitään. Elin elämäni kärsien…

Synkkä päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu