Nyt tämän asian tunnustavat jo urjalalaisetkin! Pitkä sota heidän kanssaan lienee sinettiä vaille ohi! Toki tämä pienehkö myönnyttys saattaa olla vain sotilastaktista hämäystä? Mielipiteitä asiaan liittyen? Voiko urjalalaiseen luottaa?
https://aijaa.com/4XZeDl
Onko Urjala vihdosta viimein piesty?
Anonyymi-ap
2
99
Vastaukset
- Anonyymi
Höh, punkalaidun olllaan painamassa turpeen alle. Urjala hiukan kärsinyt, mutta selvästi niskan päällä.
- Anonyymi
Siel on se karkkikauppa ;). Vanhentunutta kamaakin myydään, vaikkakin tuhdein alehinnoin. "THIS! IS! SPARTAAAAAAAAAHHHHH!!!"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897259- 353841
- 453440
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402572- 2092433
- 412372
- 1232266
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292179Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241888- 411846