mistä löytää kojo&ruskiksen rollarit-lentävä pyörätuoli CD ?
ja onko siitä painettu myös C-kasettiversio ja vinyyli ? Mistä voi löytää CD painoksen ja mahdollisen C-kasetin? Vinyyli ei käy koska ei oo vinyylisoitinta mul.
Tää kuuluu kategoriaan timo kojon lastenlaulumusagenre. Hänhän on esittänyt lastenlauluja murrit yhtyeen kanssa. Osa toimii murreissa ja osa ei.
parhaiten herra kojon muistan julkaisuista so mean(1979), its my life yhdessä hurriganes-kitaristi Albert järvisen kanssa, madame George yhtyeen esikoislevyllä, pyöri maa, pyöri kuu julkaisu vuodelta 1990 ja vuoje 97 julkaisu suloinen maria.
Nuku pommiin euroviisu-biisin muistan myös. Tekipä hän myös jim pembroken kanssa yhteistuumin bee pop levyn .
viestin lähettäjä juha pohjola
voisko joku antaa linkin tähä seuraavaan
Anonyymi-ap
0
53
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun684725KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1723645- 1683160
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?723094Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo502791- 251944
- 241871
- 301666
- 1741650
- 421362