Tämä teos on julkaistu vuonna 2024. Tässä teoksessa ihailla eniten linjakkuutta että aavistus pientä muutosta toki kaipaisi kun tämä teos sisältää 4 eri osiovaihetta mutta toisaalta säveltäjä on oivaltanut hyvin sen että linjakkuus ja rento tekeminen on ydinjuttu että eva -Marian musa saa minut aina tosi rentouttuneeseen tilaan. Loistava kyky tuollainen ja teos on myös eeppinen ja rytmikäs kun käyttänyt hyvin tekniikoita.
viestin lähettäjä Juha pohjola
Eva-Maria houben-Paloma wind teos
Anonyymi-ap
0
50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261