Iran puolustautuu Israelin hyökkäykseltä

Jokainen saa lukea myös kommentit ympäri maailman. https://www.youtube.com/watch?v=fWlOZa3Yfyc
6111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Saudit ja Egypti on saatava mukaan Israelin puhdistamis operaatioon.

Äänestä

Iranilla on oikeus tehdä ennakoivia ehkäiseviä puolustusiskuja Israelilaisiin kaupunkeihin ja myös sotilaskohteisiin.

Äänestä

Iran puolustautuu sotarikollisen johtamaa Israelia vastaan !

Äänestä

Israel YK:ssa: Raamattu "oikeuttaa" palestiinalaisten tappamisen. Jumala "lupasi" juutalaisille maan.

Äänestä
  • Kyllä ja siksi Israelin ptääkin olla onnellinen kun KARMA lotaisee.

    Äänestä

Iranille Endlösung

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jokainen saa lukea myös kommentit ympäri maailman. https://www.youtube.com/watch?v=fWlOZa3Yfyc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu