Sivusto. Europosters. Siellä on suomenkielistä tekstiä missä on kirjoitusvirheitä. Se on silti luotettava. Oon kumminkin hankkinut sieltä onnistuneesti yhden metallikyltin sekä yhden valokuvapaperin, jotka ovat myös toistaiseksi ainoat tilaukseni. Pienin paperikoko ilman kehystämistä on halvempaa. Postimaksuja piisaa joten niitä tuotteita on syytä hankkia kerralla enemmän.
Hakusanaksi voi laittaa ihan mitä vaan ja testata mitä sieltä löytyy, enkuksi tietty. Vaikka netissä olevissa kuvissa lukee tekstiä niin käytännön tilatussa valokuvapaperissa ei lue sitä. Yksi hankkimani kuva löytyy haulla Senegal. Sen valikoituminen ja itselleni hankkiminen taisi johtua siitä kun se oli Europostersin sähköpostiviestissä. Maisemakuvat ovat hienoimpia.
Mahtavaa! Toi
Anonyymi-ap
0
119
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2453313Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3592956Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,171985Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e631763Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591652MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131533- 1221476
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11404Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4751400