tuollakin kun lähes 10 vuotta meni, poistin ekan nimimerkin suomi 24..
sitten välillä kokeiluja turhaan sen jälkeen
jonku juttukaverin kyl hukannut , että olisikohan pitäny nimellä tutustua että
olis aina juttukaveri ? mut muistetaa muuten
turhia nämä treffi sivut mutta..
12
237
Vastaukset
Treffisivut taitavat olla poissa muodista. Nykyään Tinder ilmeisesti suosituin sovellus. Mutta kaikki naiset jotka tiedän käyttävän Tinderiä hakee sieltä lähinnä panoseuraa. Jotkut kierrättävät useampaa kundia kerralla. Mukava varmaan olla liukkailla.
- Anonyymi
Vielä mukavampaa varmaan joutua nuolemaan jonkun toisen miehen mällit sieltä pillusta.
Nykytapa käyttää Tinderiä menee kuulemma näin.
-Rajaa hakualue hyvin pieneksi esim festareilla tai terassilla.
-Katso ketkä on paikalla ja heti sydäntä jos edes hiukan miellyttää.
-Etsi henkilö väkijoukosta ja mene juttusille.- Anonyymi
Jotenkin ahdistava ajatuksenakin että pystyisi paikantamaan noin helposti.. siis lähinnä tulee mieleen kaikenmaailman stalkkerit. Ei kiva.
- Anonyymi
Tämä toimii vain äärimmäisen komeille miehille. Tavismies jos tämän tekee niin hän saa turvallisen tilan periaatteiden mukaan porttikiellon festareille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä toimii vain äärimmäisen komeille miehille. Tavismies jos tämän tekee niin hän saa turvallisen tilan periaatteiden mukaan porttikiellon festareille.
Jaaha, millähän perusteella se tavis osapuoli saa lähtöpassit? Ei ainakaan ulkonäkönsä takia… johtuu sitte vaan epäasiallisesta käytöksestä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä toimii vain äärimmäisen komeille miehille. Tavismies jos tämän tekee niin hän saa turvallisen tilan periaatteiden mukaan porttikiellon festareille.
kaijalle keksi 🍪
- Anonyymi
Pitänyt ihan huvin vuoksi profiilia treffisivulla varmaan jo yli 10 vuotta ja hädintuskin kukaan on edes katsonut profiilia.
Lienee turha mainita että olen tietenkin miespuolinen ihmishenkilö.- Anonyymi
Naisena tilanne olisi varmaan ihan toisenlainen.
- Anonyymi
Ei varmasti ole kovinkaan pinnalla jos et kerta käy siel usein?
- Anonyymi
Hyvin siellä juttu luistaa. Ei moittimista. Olen löytänyt kaksi pidempää suhdetta ja yksittäisiä treffejä useita. Ihan hyvä ajankulu mutta livenäkin eri paikoissa pidän silmät auki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251258
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89914- 94894
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede22828Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat283723- 93717
- 109636
- 33617
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50571Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet129550