Onko tämä fiksujen ihmisten keskustelupalsta?

Mielestäni ei ole.
Täällä on niin tyhmää porukkaa kommenttia laittamassa, ettei voi kuin ihmetellä!
T. Rouva Espoosta
797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pappa betalar inte!

Äänestä

Ihmiset ovat ylipäätään tyhmiä.

Äänestä
  • Varsinkin Suomen hallitus on sitä!

    Äänestä

Kuten aloituksen tehnyt suvakkilesbo.

Äänestä
  • Haha, hah!
    Sanoo HOMO!

    Äänestä

Siksi viihdyn täällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mielestäni ei ole.
Täällä on niin tyhmää porukkaa kommenttia laittamassa, ettei voi kuin ihmetellä!
T. Rouva Espoosta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu