Savolaishuumori on saanut nyt kauan kaivattua jatketta.
Ari ja Simo tuottavat hulvatonta huumoria .
Ja kansa kiittää
Severi , Spede , JaakkoTeppo ja nyt Kossulan Pulimanni
12
333
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan hyvää tuotosta konemanilta. Miksihän se säyrilän porukka vittuilee sille? Onkoha metsäman kateellisena sponsorina kun koneman saa naisen rakkautta ja lämpöä?
- Anonyymi
Ja itse henkilökohtaisesti ovat kateellisia konemanin hyvin hoidetuista hampaista. Maksoivat rahaa mutta ovat hyvät ja konelady voi olla ylpeä konemanin suhteen.
Säyrylöiden hammaskalustot on sitä ja tätä ja eioota. Ykso risti kaksi. Ihi ihi ja uhu uhu. - AnonyymiUUSI
Niin ja Simollakin on NAINEN!
- Anonyymi
Kaikki TV-kanavat kilipailoo, kuka suap Pulimannit talliinsa...
- Anonyymi
Telkussa pitää olla hyvät hampaat ja tukkakin hyvin. Puliukon näköiset ei kelpaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Telkussa pitää olla hyvät hampaat ja tukkakin hyvin. Puliukon näköiset ei kelpaa.
Simolla on omat hampaat, eikä ole värjänny piätään...
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Telkussa pitää olla hyvät hampaat ja tukkakin hyvin. Puliukon näköiset ei kelpaa.
Totta!
- Anonyymi
Kyllä metsämanillakin ois rakkauden ja lämmön lähde ihan siinä naapurissa. Mutta kun pelkää että tulee kustannuksia?
- AnonyymiUUSI
Oletkos varma miten on ?!
- AnonyymiUUSI
Kukaan ei kaipaa savolaishuumoria.
- AnonyymiUUSI
Luostaritien verkkokaupassa on nyt myynnissä Leetin käytetyt pikkuhousunsuojat. Saa jopa valita, ottaako semmoisia virtsan hajuisia, vai semmoisia jogurtin mähmäisiä. Jos haluaa molemmat samaan läpyskään, se on sitten 10 € kalliimpi se limalappu.
- AnonyymiUUSI
Onko Leetin leipomassa käyttämiä anustappeja tullut jo myyntiin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253