Koska rakas

Astraali kehot taas yhdistyy?😘 silleen et taivas repeää ja ukkonen jyrisee…😉
10168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kohta

1Äänestä
  • Ooohhh…Rakas❤️

    Äänestä

  • Rakastan Sinua❤️Hyvää yötä ainoalle ja oikealle

    Äänestä

Vaikka heti jos tulet käymään

Äänestä
  • Livekin kelpaisi

    Äänestä

Otan nsista väkevästi

Äänestä

Muitakin?

Äänestä

En ole enää kiinnostunut sellaisesta kanssasi.

Äänestä
  • Meni ohi

    Äänestä

Olet sinä sellainen Rakas ettei toista olekkaan…mutta senhän sinä jo tiedätkin 🙂

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Astraali kehot taas yhdistyy?😘 silleen et taivas repeää ja ukkonen jyrisee…😉

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu