Alaskan Putin-treffeihin Trampille. Toivottavasti se on yhtä maukas kuin omat kampaviinerit ja punaviinit siinä "kriisikokouksessa" numero...xxx
Euroopan yhtyneet ompeluseurat lähettää taas evästystä
Anonyymi-ap
372
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
mums mums.
Suomen edistykselliset yhteiskunnallistavat ompeluseurat haluavat viestittää maailman johtajille, että Suomessa SDP:n jäätyä oppositioon ja edellisen intersekventiaalisen pääministerin siirryttyä mm. Hollywoodiin, köyhät alkoivat köyhtyä ja rikkaat rikastua.
Lisäksi itäraja suljettiin vastoin Suomen perustuslain demlalaista tulkintaa, mistä Suomen kommunistisen puolueen entinen keskuskomitean jäsen ja ihmisoikeusasiantuntija sekä hänen sielunveljet tekivät valituksen EU:iin.
Mutta annas olla jos joku erehtyy neuvomaan EU herrasväkeä, se on loukkaus, sillä ei heitä tarvitse neuvoa kun valtaan on valittu ylivoimaisesti parhaat yksilöt, jotka tietää KAIKEN!