Löytyykö neitsyitä vassareita?

Haluaisin vassarin akakseni. Tuntuu nämä tunnetuimmat olevan kaikki synnyttäneitä eli korkattuja, siis epäkuranttia tavaraa.

Mahtaako löytyä yhtään neitsytvassaria tämmöiselle kuuskymppiselle hieman ylipainoiselle sinkkumiehelle? Olen toimeentuleva, melkein ruosteeton Carina II käytössä. Kunnan vuokra-asunnossa vietän aikaa.
11161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

En ole synnyttänyt, enkä synnytä, koska olen vassari mies. Voin alkaa sulle juridiseksi puolisoksi, jos ehtoihin kuuluu vapaa seksi, eli että saan aivan vapaasti harrastaa seksiä naisten kanssa, mutta voin täysin kieltäytyä seksistä sinun kanssasi.

Sen lisäksi maksat minulle 3500 e/kk kotityöpalkkaa.

Tuleeko diili?

Äänestä

Ehkä jonkun alle 18-vuotiaan korkattoman löydät hyvässä tapauksessa.

Äänestä
  • Pitäisi olla laillista tavaraa. Onko se nyt 16 vai mitä vuotta. Laki taitaa muuttua useammin kuin ehtii kissaa sanoa.

    Äänestä

Vassarit ovat perussuomalaisia nykyään ja lisääntyvä suomalainen syntyy perussuomalaiseksi. Ei enää vassariksi, koska siitä voi jopa menettää Suomen ja Amerikan kansalaisuuden. SKP on oikeasti täysin neuvostoliittolainen puolue ja sitäkin näkyy joskus jossain ja pääsy Siperiaan helpottuu.

Neuvostoliitossa Dahlgren iski kauniita naisia seurakseen ydinpommittamalla lähistöä ja evakuointeja varten. Neuvostoliittolaiset olivat ydinpommien seurauksena jakaantuneet kahteen ihmislajiin, koska siellä oli jo ennen Eurooppaa alettu ihosta puhdistamaan etnistä väriä antibiooteilla ja muilla lääkkeillä. Kaikki eivät olleet päässeet hoitoihin, koska sairaaloita ei ollut riittävästi. Sama hoito-ohjelma oli aloitettu EU-aikana ja ydinsotaa ehkä tarvittiin ihmislajin kahtia jakaantumiseksi myös Euroopassa. Ei sairaaloita ole riittävästi missään päin maailmaa siihen, että jokainen ihminen kävisi Ruotsin valkopesuohjelmassa vain kauneuden hoitamiseksi. Suurin osa väestöstä aina syrjäytyy vähemmistöiksi, joita on todella monta. Vaikka enemmistössä on aina valkoinen mies, niin suurin osa ihmisistä on paljon tummempia ja sen vuoksi ydinpommin terveysvaikutukset ovat täysin erilaiset.

Äänestä

Meillä Vasemmistonaisilla on aina siveä menneisyys.

Äänestä

Vassarit niin rumia ettei ne saa.

Äänestä
  • Kerro yksi persunainen, joka on kaunis. Riikka Purra on suoraan painajaisesta.

    Äänestä

Kyllä löytyy moniakin, mutta saataa häkki heilahtaa.

Äänestä

Ne syntyy peräreiästä joten eturessu on iskemätön.

Äänestä

Sanotaan että kolmen sepän patsaan pääseppä lyö alasimeen, jos yli 17 vuotias neitsyt kulkee ohi.

Äänestä

Ei ole kuulunut kalketta siltä suunnalta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haluaisin vassarin akakseni. Tuntuu nämä tunnetuimmat olevan kaikki synnyttäneitä eli korkattuja, siis epäkuranttia tavaraa.

Mahtaako löytyä yhtään neitsytvassaria tämmöiselle kuuskymppiselle hieman ylipainoiselle sinkkumiehelle? Olen toimeentuleva, melkein ruosteeton Carina II käytössä. Kunnan vuokra-asunnossa vietän aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu