Mies sairastui masennukseen, ero taitaa olla edessä

Anonyymi-ap

Mieheni sairastui masennukseen vähän vaille vuosi takaperin. Hänen käytöksensä muuttui vetäytyväksi ja huomasin miten mies vältteli koskettamistani ja siirtyi jopa sohvalle nukkumaan, alkuun satunnaisesti mutta nopeasti mieheni nukkui joka yö olohuoneessa jolloin aiemmin vilkas seksielämämme putosi täysin nollaan.

Töissä mies kävi normaalisti mutta ei enää kertonut miten oli töissä mennyt. Aiemmin miehelläni oli tapana kertoa hauskoista sattumuksista työpaikalla ja varsinkin hänen homoksi epäilemänsä konttoripäällikön naismaisista tavoista. Yritin kerran piristää miestäni ja kysyin oliko konttoripäällikkö tehnyt mitään homomaista viime aikoina. Mieheni sulkeutui kysymyksen jälkeen täysin saaden lähes paniikkikohtauksen.

Pitkän suostuttelun jälkeen mies meni lopulta lääkäriin ja eilen tuli diagnoosi jossa luki että miehelläni on homoilun jälkeinen morkkis. Nyt taitaa olla ero edessä😔

22

838

    Vastaukset 22

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä se homous kannattaa myöntää
      Minusta tuntuu että tekis mieli tehdä itselle jotain kun tajusin että suurin rakkaus elämässä olikin g man🥺 oon ollu sen kaa sängyssä
      Olis vaan sanonu oisin jättåny sen heti! Mut swennsson g man ei ole mun juttu. En itsekkään tykkää samanpuolisista. Ihan hirvee än likanenn olo. Ttu sentään

    • Anonyymi

      Ei uskalla ketään miestä enää ku kaikki jotain fäkettejä HYI HYI HYI EI OLE MUN JUTTU

    • Anonyymi

      Torissa saattaisit saada vaihdettua sen

    • Anonyymi

      Moni mies sortuu homoiluun!! On nykyään kuulemma muotia!!

      • Anonyymi

        Oli muotia tai ei niin meidän isäntä EI ruskean reiän ritariksi ala! Kysyin niin sanoi EI!!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oli muotia tai ei niin meidän isäntä EI ruskean reiän ritariksi ala! Kysyin niin sanoi EI!!

        Ei meilläkään sorru mies edes katsomaan munakoisoa kaupassa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei meilläkään sorru mies edes katsomaan munakoisoa kaupassa

        Kasvis fetissi on ihan eri juttu, niissä ei ole mitään samaistumisen aihetta.


      • Anonyymi00015

        Naisten luonteessa voi olla jotain sellaista, mikä voi vaikuttaa tähänkin? Kadottaa uskon siihen hyvään, jolla oli aiemmin suuri merkitys miehelle? Oma olettamus tällainen.


    • Anonyymi

      Kyllä ihmiset voi huonosti täällä.

      • Anonyymi

        Oliskohan monella morkkis kun ovat langenneet houkutukseen?🤔


    • Anonyymi

      kiva tarina. täällä on paljon satujen kertojia

      • Anonyymi

        Kyllä suomessakin on homoja! Esim hesassa ja turussa!


      • Anonyymi00014
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä suomessakin on homoja! Esim hesassa ja turussa!

        Hesassa oli joku partamies käynyt heti rautatieasemalla naapurin miehen elimeen kiinni!


      • Anonyymi00016
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä suomessakin on homoja! Esim hesassa ja turussa!

        Tuskin Tampereella, Espoossa tai Vantaalla kuitenkaan? Sivusta.


      • Anonyymi00019

        ihan varmasti on..


    • Anonyymi

      Tilanteeni oli toivoton, minä ja mieheni olimme avioeron partaalla. Olin kauheassa tilassa ja tunsin, etten enää jaksanut elämääni. Sain tietää pappi TAKUTAsta, jolle tulin paljon arvostelua hänen temppelistään, ja otin häneen yhteyttä. Pappi TAKUTA teki minulle jälleennäkemisen rakkausloitsun ja nyt meillä menee taas paremmin kuin koskaan ennen. Kiitos paljon pappi TAKUTA avioliittoni pelastamisesta. Voit ottaa yhteyttä pappi TAKUTAAN hänen sähköpostiinsa (egbedietakuta @ gmail . com) tai whatsappilla tähän puhelinnumeroon (+ 165 920 27 218). Hän tekee myös seuraavia: 1) Lottovoitto2) Kadonnut rakkausloitsu. 3) Avioeroloitsu. 4) Avioliittoloitsu. 5) Sitoutumisloitsu. 6) Eroloitsu. 7) Karkottaa entisen rakastajan. 8.) Haluat ylennyksen toimistossasi. Kaikki kohtaamasi ongelmat ovat 100 % turvallisia ja taattuja

      • Anonyymi00018

        Taidat olla lasolin vaikutuksen alaisena🤔


    • Anonyymi00020

      Kaikkee ihme pskaa kyllä täällä jengi kirjoittaa.
      Jos ei muuta niin vitsaillaan vakavista asioista.
      Millainen ihminen on sellainen joka lähtee edes läpällä tarinoimaan masennus tmv asioilla?

    • Anonyymi00021

      Eikö se siis aimmin huomannut että oot mies 🧐

    • Anonyymi00022

      Miksi pitää tehdä aloitus pilailumielessä. Masennus ei ole mikää leikin asia ja moni tekee itsemurhan. Ja joku laskee leikkiä aiheesta. Surullista miten huonosti voivia ihmiset on tällä palstalla. Huomiota täytyy hakea keinolla millä hyvänsä.

      • Anonyymi00023

        Samaa mieltä! Jos meidän isäntä alkaisi homoksi niin kyllä pahasti olisi saanut hulluuskohtauksen ja olisi vaarallinen itelleen! Et ajattelepa vähän sitäkin!


      • Anonyymi00024
        Anonyymi00023 kirjoitti:

        Samaa mieltä! Jos meidän isäntä alkaisi homoksi niin kyllä pahasti olisi saanut hulluuskohtauksen ja olisi vaarallinen itelleen! Et ajattelepa vähän sitäkin!

        Sama😥 heti vaan yhteys mielenterveystoimistoon jos alkaisi avokki heilumaan käsilaukku kädessä jossain esim homosaunassa🤔


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit sanoa hänelle?

      Jos joskus kohtaatte?
      Ikävä
      139
      1496
    2. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1318
    3. haluaisin paljastaa

      Kuka tämä :/ on
      Ikävä
      81
      796
    4. Hyvää yötä kaipaamalleni

      Vanhwmmalle naiselle, olet rakas❤️❤️
      Ikävä
      28
      737
    5. Taiteiden yö

      Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...
      Kuhmo
      11
      730
    6. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      637
    7. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      599
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      563
    9. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      549
    10. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      38
      529
    Aihe