ONKO RASISTI JA SAMOILLA TEOILLA SADISTI

Luin jostakin , että se demareiden puoluesihteeri olisi tuomittu vakavista rikoksista ja tuomiot on olleet julkisuudessa luettavissa ja ne on faktaa. Mite tuonkaltaisista rikoksista tuomittu voi olla noin korkeassa virassa?
1104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Määki viisitoista vuotiaana oanin lammasta . Paha oli kun silloin ei ollut koulus mittää seksi valistusta . Jälkeenpäin tajusin tyhmyyteni .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Luin jostakin , että se demareiden puoluesihteeri olisi tuomittu vakavista rikoksista ja tuomiot on olleet julkisuudessa luettavissa ja ne on faktaa. Mite tuonkaltaisista rikoksista tuomittu voi olla noin korkeassa virassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu